Wpis z mikrobloga

@MieszkoOstatni #!$%@? jak szalony. Jak lubisz odnosić się do statystyk i podliczasz każdemu kto ile zarabia, wnikasz w historię kto co kiedyś napisał to i ja przygotowałem Ci Twój zestaw liczb i zarobków:

W ciągu 14 dni wykonałeś 1583 akcji co daje uwaga 113 akcji dziennie! Przyjmując stawkę którą przyjąłeś 60gr to zarobiłeś 950zł w 2 tygodnie. Przykładowo moje ponad 20tys. akcji w ciągu prawie 7lat zawyżając daje mi niecałe 8 akcji dziennie, paradoksalnie to ja wypadam na zielonke przy Twojej aktywności na wykopie, dla mnie jesteś bogol w tym co robisz
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #dobrazmiana #misiewicze #statystyka

PabloFBK - @MieszkoOstatni #!$%@? jak szalony. Jak lubisz odnosić się do statystyk i ...

źródło: comment_YZGYREQEy4uwUfifcwbB141bhO4AFO3N.jpg

Pobierz
  • 27
@PabloFBK: Jak rozumiem wg twojej teorii spiskowej 1583 akcje związane z polityką, patrząc po twoich tagach? Oczywiście jestem z pisu bo śmiałem Ci wytknąć twoją głupotę? XDDDDD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

No gruba argumentacja.
Ludzie, Wykopowe trole z aktywnością w tagach polityka na poziomie 90% węszą ze mną teorie spiskowe i zarzucają mi, że jestem trolem pomimo, że moja aktywność wt ych tagach to na oko z 5% całośc "akcji". No ale rozdałem kupe plusów i wykopów ciekawym znaleziskom to jestem trolem i teoria spikowa mocno. Teraz tylko czekać by sprawdzićilu wariatów to zaplusuje.

Od kiedy macie te objawy ludzie?
@PabloFBK: @PabloFBK: Nie wiem o czym ty człowieku mówisz. Mam wrażenie, że potrzebujesz pomocy lekarza. Rób to pokaż morde jak masz ochote ale mi nie zawracaj głowy i nie spamuj skrzynki. Przykro mi ale nie jesteś w moim odczuciu normalnym użytkownikiem. A no i pozdrawiam tych ludzi z którymi nawet nei zamieniłem słowa a któzy wbijają w tęteorie spiskową jak w masło. n-2 no może n-3 was jest.
@Lukardio: właśnie nie wiem jak dokładnie mode na to patrzy, ale myślę, że z banami nie będzie zaczynał tak jakby od zera
moderator i tak widzi co przeskrobał na poprzednim koncie, więc bany będzie miał dłuższe i pewnie nadal jest bliżej perma niż ktoś, kto jeszcze nigdy nie miał bana

bo tak samo jak np. ktoś usuwa konto podczas trwania bana i zakłada nowe to ban wciąż go obowiązuje, więc raczej
@Lukardio: jak tylko zaczął usuwać konto i założył nowe no to to jest ok i za to bana nie ma
dość często są za to pomyłkowe bany, ale są niesłuszne, wtedy moderacja cofa, niente tak miał

a jakby jednak powrócił jako kalafior, a konto Mieszko byłoby nadal aktywne to wtedy można go zgłosić i powinien mieć za to bana