Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki oraz Mirabelki, mam taki mały komunikat a zarazem ogłoszenio-zaproszenie!

W nawiązaniu do ostatniego wpisu @gorush, jest mi niezwykle miło poinformować i zakomunikować, że:

Wspólnie z @Jormungand @malyskrzat @wielka_glowwa @gorush @mpower podjeliśmy się organizacji kolejnej edycji Śląskiego Wykopparty, które odbędzie się 18.03.2017r(sobota), w Katowicach, w tym samym miejscu, gdzie poprzednio, czyli nad lokalem "Drzwi Zwane Koniem".

Niedługo ruszy oficjalna strona Wykopparty, w tym momencie możecie się zapisywać do wydarzenia na WykopEvent.


Dzięki użytkownikowi @mpower - serdecznie Was zapraszamy

Jeżeli ktoś chciałby nas wesprzeć ze strony sponsorskiej - bardzo prosimy o kontakt PW.

Do zobaczenia! :)
______________________________________________________________________________________________________

Spam Tagami:

#slaskiewykopparty #slaskiewykoppiwo #wykopparty #wykop #katowice #slask #wykopiwowarszawa #piwowpoznaniu #wroclawskiewykoppiwo #krakowskiewykopparty #torun #torunwykoppiwo #trojmiasto #pijzwykopem
Pobierz S.....e - Witajcie Mirki oraz Mirabelki, mam taki mały komunikat a zarazem ogłoszenio...
źródło: comment_7jv8vcGDUMyGAbEa6nOmX5gySgoByCgO.jpg
  • 159