Wpis z mikrobloga

@wykop #oswiadczenie #neuropa #4konserwy #moderacjacontent
Wygląda na to że @Moderacja wprowadza nowe reguły gry na wypoku, bo można śmiało wykopać znalezisko i za kilka minut wrzucić duplikat, mimo że to wykopane jest na głównej. A to oznacza że już wolno oficjalnie dodawać duplikaty i manipulować znaleziskami. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.
@a__s Jeśli takie zmiany wprowadzacie to informujcie mirków o tym..
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie teraz jest to pośrednim dowodem na to że dla moderacji są równi i równiejsi, a zwłaszcza że ci równiejsi są już pod jawną ochroną. A może nawet tam pracują dorywczo, a wtedy wiadomo że kolegów się nie krzywdzi. Kij tam z regulaminem. Róbta co chceta!
  • Odpowiedz
@MattJedi: A zgłoszenie nadal wisi. Całkiem jakby bali się mu bana wlepić mimo oczywistych dowodów na matactwo i wciąż liczą że się po kościach rozejdzie. Całkiem jakby rozpalony węgielek w bucie, a sznurowadło się akurat zaplątało.
  • Odpowiedz
@farmerjanek: @MattJedi: @badtek: Taki komunikat oznacza, że moderator zgłoszenie widział, ale nie podjął decyzji.

Twoje zgłoszenie jest już rozpatrzone jako niepoprawne. Nie zezwalamy na świadome DODAWANIE duplikatów czyli w sytuacji kiedy użytkownik wykopał znalezisko, a potem dodał takie samo. Wobec samych wykopujących nie podejmujemy żadnych decyzji.

Jeśli ktoś dodał duplikat to zgłoś takie znalezisko jako duplikat, a nie zgłaszasz wykopujących to znalezisko.
  • Odpowiedz
@Moderacja: Nie chcę się wtrącać, ale z tego co tu czytam, to chodziło właśnie o to:

Nie zezwalamy na świadome DODAWANIE duplikatów czyli w sytuacji kiedy użytkownik wykopał znalezisko, a potem dodał takie samo.
  • Odpowiedz
@Moderacja: Za to lecą bany! przestańcie chrzanić i chować głowę w piasek Jedno wykopał a duplikat sam dodał po SIEDMIU minutach. Więc co to ma znaczyć?!!!
Czy mamy rozumieć że regulamin wykopu to tylko stek bzdur na użytek frajerów?
  • Odpowiedz
@MattJedi: Wygląda na to że @Moderacja ma w poważaniu regulamin i własne zasady, a to to tylko pusty frazes który nic nie znaczy. Niech to otwarcie ogłoszą!

Nie zezwalamy na świadome DODAWANIE duplikatów czyli w sytuacji kiedy użytkownik wykopał znalezisko, a potem dodał takie samo.
  • Odpowiedz
@farmerjanek: Ja się trzymam zasad na wypoku. :) Ostatnio przez roztargnienie coś takiego zrobiłem, ale szybko się zorientowałem i sam zgłosiłem moderacji duplikat własnego znaleziska (a weszło na główną - no i zaraz z niej wyleciało). ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc jestem czyściutki jak łza.

Generalnie brzydko to wygląda, taki trochę dialog jak z psychiatryka:

Ty: Zgłaszam że ten gość wykopał znalezisko, a potem sam dodał duplikat tego znaleziska.
Moderacja: Nie możemy nic z tym tutaj zrobić, bo na wykopie niedozwolone jest gdy ktoś wykopie znalezisko, a
  • Odpowiedz
Nie zezwalamy na świadome DODAWANIE duplikatów czyli w sytuacji kiedy użytkownik wykopał znalezisko, a potem dodał takie samo.


@Moderacja: Właśnie o to chodzi, ja za to dostałem bana. Ale widzę, ze są równi i równiejsi.
  • Odpowiedz