Wpis z mikrobloga

Głuchoniema para bierze ślub. Po pierwszym tygodniu małżeństwa zdają sobie sprawę, że nie są w stanie się między sobą komunikować w sypialni przy zgaszonym świetle. Po kilku nocach nieporozumień i niezręczności, żona wpada na pomysł. Pisze do męża:
- Kochanie, może ustalimy system sygnałów? Na przykład, jeżeli w nocy chcesz się ze mną kochać, chwyć mnie za lewą pierś i ściśnij ją raz. Jeżeli nie chcesz się ze mną kochać, chwyć mnie za prawą pierś i naciśnij dwa razy.
Mąż uważa, że to bardzo dobry pomysł i odpisuje.
- Fantastyczny pomysł. W takim razie jeżeli Ty chcesz się ze mną kochać, chwyć mnie za penisa i pociągnij raz. Jeżeli natomiast nie chcesz się ze mną kochać, chwyć mnie za penisa i pociągnij dwieście pięćdziesiąt razy.

#suchar #dowcip #kawal #humor #heheszki #seks #zwiazki
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@introligat0r: Chyba spalone. Chyba niemi i nie byli w stanie sie porozumiewac po ciemku w sypialni bo normalnie robili to jezykiem migowym a tak to nie bylo widac? Jezu taki stary dowcip i jeszcze spieprzony xD
  • Odpowiedz
@enforcer no tak, bo niewidomi nie mogą przecież pisać, każdy przecież wie, że każdemu niewidomemu obcina się palce i usuwa mózg, żeby przypadkiem nie skorzystał z jakiejś klawiatury czy innego istniejącego rozwiązania...
  • Odpowiedz
@Khroux:

no tak, bo niewidomi nie mogą przecież pisać, każdy przecież wie, że każdemu niewidomemu obcina się palce i usuwa mózg


To już Ty napisałeś, nie ja.
  • Odpowiedz
@introligat0r Ten dowcip przypomniał mi jak u mnie na osiedlu było głuchonieme małżeństwo. Z czasem przyszło na świat dziecko, no i właśnie... Chłopak podrósł, a że nie miał jak nauczyć się języka, to umiał tylko krzyczeć i piszczeć. Ilekroć wychodził na zewnątrz sie pobawić słychać było tą kakofonie. Nie wiem czemu nie wysłali dziecka do logopedy, czy coś. Może słali. Starali się też go jakoś uciszać, ale mały nie słuchał. Czasem
  • Odpowiedz