Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek kończy w kwietniu szkołę, pomyślałem żeby założyła własny biznes, na start mogę dać jej 50000 - 70000 zł, czy biznes ze sprzedażą ciuchów internecie , będzie się opłacał ? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pomyślałem że warto zaryzykować , zamiast żeby poszła pracować na taśmę czy do biura za najniższą.
#biznes #wlasnafirma #ciuchy #sprzedaz
  • 35
  • Odpowiedz
@dolnetgroup: Nie zrozum mnie źle, ale skoro raczej nie macie pojęcia o własny biznesie, a nie macie skoro dodajesz ten wpis to utopicie tylko pieniądze. Niech poszuka lepiej pracy i wyjdziecie na tym najlepiej
  • Odpowiedz
@dolnetgroup: mam gotowe wszystko pod otwarcie takiego biznesu jak cupsell, czy koszulkowo. Niestety z tego co widzę nie do końca jest to złoty interes. Trzeba bardzo dużo wpakować w marketing a potem żydzić na jakości. Marża co prawda 100 lub 200% ale to nadal mało jak sprzedajesz dla osób prywatnych. Z tematów które mi wyszły przy mniejszej znajomości branży i mniejszej inwestycji to biuro nieruchomości i lokalne media.
  • Odpowiedz
@mysteq: osobiście jak mam wybór kupić coś u firmy z tysiącami opinii lub kupić coś u zupełnie nowej firmy to miejsce mojego zakupu jest raczej oczywiste. Nie mówię, że się nie da bo da się wszystko, ale na początek trzeba mieć dużo zaparcia, wiary i pieniędzy żeby w ogóle to jakoś ruszyć.
  • Odpowiedz