Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moi rodzice są właścicielami mieszkania w którym mieszkam ja oraz 2 innych ludzi. Razem jesteśmy #studbaza
Ja mam konto na wykopie, a oni znajomych.
Dzisiaj zapytali się mnie, o której wychodzę z mieszkania bo we dwóch organizują imprezę sylwestrową i nie chcą, żebym był w mieszkaniu, gdy ich znajomi wpadną. Również powiedzieli, że fajnie jeżeli nie wrócę do mieszkania zbyt wcześnie, bo nie chcą żeby znajomi pijani wracali do swoich mieszkań i pozwolili im przenocować w naszym mieszkaniu(wliczając w to mój pokój i moje łóżko).
Jak już wspominałem jestem wykopkiem, więc sylwester planowałem spędzić przed komputerem w swoim pokoju. Nie wiedziałem, że w mieszkaniu ma być jakaś impreza.
Teraz nie wiem co mam robić. Zostać w mieszkaniu nie mogę, a nie mam gdzie iść. Zastanawiałem się, by iść do kina na jakiś nocny seans, ale raczej nie spędzę tam całej nocy. Polecicie jakieś miejscówki gdzie mógłbym spędzić noc plus poranek? Fajnie byłoby gdyby była możliwość usiąść z lapiem itp.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Można być stuleją ale jak każą ci się zwijać to każ im po prostu #!$%@?ć, zwłaszcza że mieszkanie należy do Twoich rodziców... i w ogóle jak możesz z kimś takim żyć pod jednym dachem robią imprezę i to sylwestrową a Ciebie nie uwzględnili...
  • Odpowiedz