Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w związku z długim stażem ale od dłuższego czasu się coś #!$%@?, ona już kilka razy próbowała zrywać ale potem się ogarniała. To normalne że będąc w związku zwraca się uwagę na inne dziewczyny? Dawniej dość łatwo zmieniały mi się obiekty westchnień i zastanawiam się czy jak zobaczę ładną dziewczynę i zawiesze na niej oko to już powinien być dl mnie jakiś znak, czy raczej większość ma tak, że lubi spojrzeć na kobietę, która jest niczego sobie, a najczęściej innej urody niż partnerka, można rzec, życiowa?
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie dam #seks, bo obserwują, ale nigdy nic ponad "fajne cycki/dupa" przez myśl mi nie przyszło, nie zdradzilbym

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Interesowanie się innymi kobietami pod względem urody będąc w związku

  • Normalne 84.8% (67)
  • Nienormalne 15.2% (12)

Oddanych głosów: 79

  • 8
większość ma tak, że lubi spojrzeć na kobietę, która jest niczego sobie, a najczęściej innej urody niż partnerka, można rzec, życiowa?


@AnonimoweMirkoWyznania: No raczej. Dochodzi tez ten element egzotyki. Mam takie znajome, od ktorych oczu nie potrafie oderwac czasami. Zdarza mi sie tez z zona te same kobiety na ulicy skomentowac slowamim"fajny tylek miala" (jednak kobiety non stop maja radary wlaczone).