Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #niebieskipasek #rozowepaski #rozowypasek #gej #homoseksualizm #seks

Mam ciężkie wyznanie... wczoraj przespałem się ze współlokatorem. I co najgorsze było to mega podniecające.

To jest najdziwniejsza rzecz, jaka mi się wydarzyła w życiu. Jestem zdecydowanym hetero, nie próżnuję na tinderze (a niektóre laski stamtąd naprawdę potrafią co nieco) i nigdy mnie kolesi nie pociągali. Jego dla odmiany trochę podejrzewałem, bo koleś jest dobrze wyglądający i ma koleżankę mocne 9,5/10 - blondynka, lekko podkręcane włosy, nie szczupła, tylko z kobiecymi krągłościami i piersi nie jak pudełka po Danonkach tylko takie, że wzroku nie oderwiesz. I ta koleżanka mocno na niego leci, a on jak skała nic.

Więc wczoraj byłem lekko pijany, ale tak po trzech piwach, a nie po nocy chlania i spotkaliśmy się w kuchni. Totalnie z dupy (hehe tak tak, bardzo śmieszne) zapytałem go, czy jest gejem, a on mi na to, że na 99% tak. Pytam, co to znaczy, a on mówi mi, że spał z kolesiami i to lubi, a z laskami nie i nie chce, ale niektóre dziewczyny bardzo mu się podobają. Ja na to, że skąd wie, że nie spodoba mu się też seks, a on mi na to, że nigdy do żadnej dziewczyny mu nie stanął. I ja wtedy mu powiedziałem, że jakby mu go chwyciła i obrobiła to na pewno by stanął, a on na to, że na pewno nie. I tak sobie podyskutowaliśmy aż mówię, że jest sposób, by się przekonać - niech moją pałą się zajmie, to zobaczymy, czy mi stanie. I oczywiście mi stanął.

No i potem to nie do końca pamiętam jak się to potoczyło, ale wylądowaliśmy w łóżku u mnie i dostałem najlepsze fellatio w moim życiu (a jak wspomniałem, prawiczkiem nie jestem), a potem przeszliśmy do wstydliwego dla mnie faktu, kiedy zostałem wyruchany i podobało mi się jak cholera. A teraz jest dziwnie w mieszkaniu, bo nie wiemy jak się wobec siebie zachować.

To by było na tyle, musiałem się komuś wygadać, a ze zrozumiałych powodów nie mogę żadnemu kumplowi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 20