Wpis z mikrobloga

@Goofas: Wyniki są przedstawione z różnych miesięcy, to znaczy nie porównuje się tych samych miesięcy a to ma wpływ. Poza tym, to przecież wirtualnemedia...dzisiaj piszą jedno, jutro drugie.

Z programem lisa było tak, że oglądali go zarówno ci, którzy lubili jak i ci, którzy nie lubili. Jedni podczas seansu doznawali euforycznych uniesień, a drudzy chcieli mieć dowód na skretynienie telewizji i poznać propagandowe wizje strony pro-rządowej, bulimicy włączali to pewnie
moooka - @Goofas: Wyniki są przedstawione z różnych miesięcy, to znaczy nie porównuje...
  • Odpowiedz
Jak sam powiedział, jego widownia to głupcy i prostacy

@moooka: Może i tak myśli, ale po tym jednym twoim zdaniu i podaniu tego filmu wnioskuję, że jesteś łatwy do zmanipulowania. Daj numer, jak będziesz starszy to wkręcę cię metodą "na wnuczka".
  • Odpowiedz
Wyniki są przedstawione z różnych miesięcy, to znaczy nie porównuje się tych samych miesięcy a to ma wpływ.

@moooka: Nie mogłem znaleźć dokładnie tego samego okresu żeby porównać. Stąd sierpień 2015 i listopad 2016.

Tylko jedno "ale" : W sierpiniu jest zawsze mniejsza oglądalność Telewizji. Wiesz, wakacje, i takie tam?

Tak było
Goofas - > Wyniki są przedstawione z różnych miesięcy, to znaczy nie porównuje się ty...
  • Odpowiedz
@Goofas: nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Oglądalność jako wyznacznik czegokolwiek w programie publicystycznym to padaka, równie dobrze kube wojewódzkiego możesz do tego wrzucić. IMO i Lis i Warto Rozmawiać to chłam.
  • Odpowiedz
@Goofas: oczywiście gorliwy bojowniku neuropy uwzględniłeś w swoim wywodzie to, że
- 2015 był rokiem wyborczym, stad zainteresowanie polityką siła rzeczy było większe
- zarówno na muxach jak i w kablu pojawiła się spora konkurencja ostro walcząc o widza (gdybym zestawił np 2 tabelki z proponowanych przez Ciebie tekstów wyszłoby, że Polsat stracił w tym paśmie 1,6 mln widzów - no odwołać Solorza ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz