Wpis z mikrobloga

Mireczki pomóżcie, ekran w tablecie z windowsem randomowo miga mi na czarno co jakiś czas. Potrafi działać przez godziny bez zająknięcia, a potrafi też mignąć kilkanaście razy w ciągu minuty, po czym się uspokaja. Mam wrażenie, że częściej dzieje się to na baterii niż na podłączonym zasilaniu. Nie mam bladego pojęcia co to powoduje, raczej nie jest związane z taśmą, bo mogę nim wywracać na wszystkie strony i nic się nie dzieje. Za to leży sobie na biurku w bezruchu i sobie miga. Żonglowałem sterownikami (grafika Intel HD 515), bez skutku. Windows 10. Tablet zowie się Cube i7 book. Czy ktoś walczył z czymś podobnym?

#tablet #chinskiecuda #serwispc #komputery #windows10
  • 12
@DOgi: sprawa już naprawiona, aczkolwiek przyczyny nie znam. Wyleczył go format i install wszystkiego od zera. A thermomoda też już zrobiłem, poprawiło mu się o parę do parunastu stopniu.
@DOgi: Brałbym Surface Pro 4 :P Ogólnie sprzęt pod względem parametrów całkiem przyzwoity, ale ma parę mankamentów, niektóre być może deal-breakery, np. rysik wacom to totalna porażka, brak precyzji, brzegi i rogi ekranu w zasadzie bezużyteczne, prawidłowo działa tylko obszar na środku, tak ze 2-3 cm od każdego brzegu. Myślałem, że zastąpi mojego Note 10.1 2014, ale rysikiem to mu do pięt nie dorasta. Nie wiem czy tylko w moim egzemplarzu