Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: KOD nie jest idealny, ale przynajmniej jest jakas zorganizowana siła, która potrafi się sprzeciwić bezprawiu i psuciu państwa przez PiS. Czy wyrażanie sprzeciwu to wprowadzanie chaosu? Napewno nie takiego jakiego ten rząd odwalił przez ostatni rok.
  • Odpowiedz
@durielek: Czy Ty nie zauwazasz problemu dlaczego PiS robi jak robi? Manifestacje KOD są tak żałosne, a PiS i tak pokazuje że zrobi wszystko jak będzie chciał, gdyby Petru nie wprowadził tego chaosu tylko opozycja w jakiś sposób próbowałaby sie dogadać z PiS to wszystko byłoby w porządku.
  • Odpowiedz
Gdyby #!$%@? KOD nie prowokował PiS by nie zmienial wszystkiego nie patrząc na konsekwencje


@tomekwykopuje: to skoro ta partia u władzy jest aż tak niepoważna, że daje się "prowokować" to powinna zostać czym prędzej rozwiązana
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: PiS robi co chce od początku, plan Kaczynskiego jest realizowany i nie przejmuje się protestami. Nie wiem co rozumiesz przez prowokowanie, rolą opozycji w demokratycznym panstwie nie jest siedzenie cicho i pilnowanie, aby nie podpasc rządowi. Jeżeli łamane są pewne prawa i standardy, trzeba to mówić głośno. Też nie podoba mi się do konca kod, ani po ani nowoczesna nie przekonują mnie, ale akurat w tym momencie lepsza taka
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: tja. Na przkład nie zabrałby dotacji hospicjom przekazując je na fundusz kościelny, nie zwiększyłby akcyzy na sprowadzane samochody, nie zpółnocnokoreanizowałby mediów publicznych, to wina opozycji że PiS szkodzi Polsce.
Bredzenie jak zrzucanie winy na Kaczyńskiego gdy Tusk został na czymś złapany za rękę.
  • Odpowiedz