Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowicze,

Na Wykopie obecni jesteśmy prywatnie od dawna, firmowo od mniej dawna:)
W zeszłym roku rozpoczęliśmy niewielki projekt obejmujący produkcję skórzanych skrzynek na narzędzia.
W tym roku poświęcieliśmy mu więcej czasu i rozwinęliśmy w coś co zaowocowało powstaniem marki LESZNER 1900.
Obecnie wytwarzamy kilka produktów ze stuprocentowo naturalnych materiałów wykorzystując w procesie produkcji klasyczne metody rzemieślnicze oraz maszyny CNC.

Mam nadzieję, że Wam się spodobają i gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.leszner.com i naszego profilu na FB - https://www.facebook.com/Leszner-1900-1577201242545209/.

Niedługo w sprzedaży pojawią się też nowe produkty (np. torby fotograficzne pokrowce na okulary przeciwsłoneczne).

Mamy dla Was do rozdania pokrowiec na laptopa APPLE MACBOOK AIR (rozmiar do wyboru) wykonany z naturalnego filcu wełnianego i skóry garbowanej roślinnie wraz z bawełnianą taśmą nośną o wartości prawie 300 PLN oraz 3 PASTY DO SKÓRY naszej prdodukcji o pojemności 50ml.

Do wylosowania zwycięzców wśród plusujących wykorzystamy mirkorandom jutro tj. 16.12.2016 o północy.
Wyniki ogłosimy w sobotę.

#rozdajo #apple #leatherworking #handmade
Pobierz LESZNER1900 - Drodzy wykopowicze,

Na Wykopie obecni jesteśmy prywatnie od dawna, f...
źródło: comment_zde9PKJxsM9MQnqUkeXPgEr3wXqnKOus.jpg
  • 31
@LESZNER1900: to znaczy według mnie lepiej by było jakby wygrał to ktoś, komu się przyda, a nie wystawi na allegro ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale zrobicie jak uważacie. Ode mnie plus ( ͡ ͜ʖ ͡)
@LESZNER1900:
powiem wam, że jak będziecie MOŻE produkować torby narzędziowe bardziej dostosowane do pracy np. Utrzymanie ruchu, elektryk itp. torba narzędziowa MUSI BYĆ zapinana najlepiej na zatrzaski, a nie na ten styl co pasek w spodniach.
WYGODA szybkiego otwierania torby i jej zamykania ( chociaż jak jest upchana po brzegi to ciężko zapiąć ), jeszcze uwielbiam jak torba jest otwierana od boku, otwiera mi się cała torba widze cały syf co