Wpis z mikrobloga

@stara_koc nie uwazam zeby pompowanie skarbu panstwa bylo logiczne, patrzac na to jak te pieniadze sa marnowane, lepiej jakby zatrzymal i wydal w kraju.;) Gest spoko, mogl przy okazji zrobic cokolwiek pozytecznego z tym. Niby nic mi do tego, nie moja kasa, ale daleko mi do pochwalania tego. Jakby mial okazje sie wykazac obnizajac wydatki i podatki to bym propsowal, niestety wyniki wyborow byly jakie byly, wiec nic z tego. Mam nadzieje
@wiewior_s: ale on dostal pieniadze od konkretnego podmiotu, sumienie nie pozwalalo mu na ich zatrzymanie - dlaczego mialby je wydac lub zwrocic komu innemu? A Ty masz bol dupy, ze mogl zrobic z tymi pieniedzmy co innego a debile jeszcze Cie plusuja. Jak #!$%@? w lesie... Jesli nie pochwalasz tego, co on zrobil, to dlaczego slowem nie napiszesz o tych, ktory te pieniadze zatrzymali? I widzisz teraz on jest pietnowany, ze
@wiewior_s: laczysz kilka aspektow w jeden. Zgadzam sie, ze politycy marnuja pieniadze, zgadzam sie, ze te premie to kiepski zart - ale Twoj komentarz potepia jego zachowanie. Skoro on zrobil cos, a Ty piszesz, ze mogl zrobic cos innego, to znaczy ze nie uwazasz by zrobil dobrze. A on moralnie nie mogl oddac tych pieniedzy gdzie indziej, niz skad dostal. Bo zaloze sie, ze gdyby przekazal na cele charytatywne, #!$%@? sie,
@NapoleonV: przecież te pieniądze mu pewnie automatycznie wrócą na konto bo system nie przyjmie wpłaty. No, ale nakręci sobie kampanię, a kaskę i tak weźmie, tylko 2 dni później.


@znikam5:
i wtedy walnie na konto jakiejś fundacji
ale właśnie to o ten cały szum idzie, a gościu robi sobie kilkudniowe szoł wizerunkowe za 13 nie swoich tysięcy
W sumie całkiem niezły plan. Dostajesz 13 tysi nagrody z dupy. W sumie jej nie potrzebujesz le możesz to wykorzystać. Odsyłasz do Sejmu, choć na bank musisz wiedzieć że odeślą z powrotem. Wtedy wzruszasz publicznie ramionami i przeznaczasz na jakąś fundację czy dom dziecka. Masz kilka dni promocji swojego nazwiska. |i komuś pomagasz. Genialne
( ͡º ͜ʖ͡º)