Wpis z mikrobloga

@Snufkin_91: no zawsze moglo byc gorzej, ale jednak. Dlaczego wtedy nie poszedlem na dziwki, wzialbym sie od razu za siebie, schudl, poszedl do pracy i #!$%@? na studia do innego miasta. A tak mam falstart z 25lv. A to wszystko przez czytanie znawcow z internetu, pisali, ze na pewno kogos znajde. A ja siebie znam, dopoki nie zaruchalem nie mialem szansy nikogo poderwac.
@Turkmenski_Kot_Pustynny: ()
@Ulubiona: a nie mam racji? idzie sobie czlowiek ulica i widzi licealistke co sie obciskuje ze swoim chlopakiem, tez licealista. A ja co, zaruchalem dopiero na 25lvu. Dlaczego ja sluchalem tych durnych rad, pamietam to dokladnie, poczekaj, na pewno kogos znajdziesz, nie pozalujesz tego, zrob to z wyjatkowa dziewczyna, bedzie szczesliwa. A tak mialbym dzis rozowego, wystarczylo isc wtedy na dziwki.
@Asterling: oczywiscie, ze wiem. Ile razy mam to tlumaczyc. Grales w Gothica? Prawictwo jest jak Gornicza Dolina w Gothicu 1, otoczona magiczna bariera. Nie da sie z niej wyjsc od tak. Za bariera sa rozowe, a Ty nie mozesz do nich dojsc bo jestes po drugiej stronie. Jak pojdziesz na dziwki bariera znika i mozesz ruszac dalej. Nadanie seksu aury magicznosci powoduje, ze ludzie przestaja racjonalnie myslec. Na #!$%@? miec kompleks