Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zapewne wielu Mirków marzy o dziewczynie która jest #dziewica, ja również do czasu aż taka mi się nie trafiła lvl23. Dlaczego? Dziewictwo u kobiet po 20 r.ż. nie wynika z dobrego prowadzenia się lecz po prostu z bardzo niskiego libido. Po roku naszej znajomości, seksu to my mamy średnio 4x w miesiącu i to zauważyłem że głównie gdy zasłużę, tj. zabiorę ją np. do restauracji itp. a z reguły jest tak że ona pierwsza idzie do łazienki, potem ja i jak po 10 minutach idę do łóżka zaczynając się do niej dobierać to tylko słyszę "idź spać", "przestań". I weź tu człowieku znajdź normalną dziewczyną, gdzie się nie obrócisz tam dupa z tyłu...

Ogólnie to nie mam jej nic do zarzucenia, poza tym seksem, dziewczyna naprawdę się stara i widać że jej zależy. Jak jej powiedziałem że moglibyśmy uprawiać seks częściej to ona odparła że seks nie jest w życiu najważniejszy i żebym jakoś lepiej spożytkował tą energię.

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zapewne wielu Mirków marzy o dziewc...

źródło: comment_Lm9JT5E2SjUZWds3fVLoNRvLPPQK0Krz.jpg

Pobierz
  • 11
kalafiorka.: Coś w tym może być.
Ale ja np. nie chciałam tracić dziewictwa z byle kim. Przed maturą bywały dni, że po 2-3 razy dziennie to robiłam bo nie wytrzymywałam. Później natrafiłąm na faceta, który miał wspaniałą osobowość ale nie mógł.. Byłam blisko zakończenia związku, bo nie było seksu a ja nie dawałam rady.
Później zaczął móc i od tego czasu #!$%@? się cały czas ( ͡ ͜ʖ