Wpis z mikrobloga

Mircy, mam taki problem z kolegą #niebieskipasek. Miał on koleżankę którą poznał na gg. Pisali przez kilka miesięcy codziennie. Praktycznie nie miałam z nim kontaktu bo cały czas wlepiony w ten telefon. Na żywo widzieli się może raz, bo ona mieszka niedaleko Bieszczad, a on na zachodzie kraju.

Ostatnio o coś się pokłócili, kolega nawet nie chce powiedzieć o co. Podobno nie wie i #logikarozowychpaskow u tej koleżanki motzno ale w sumie wątpie. Zmierzam do tego, że po kłótni ona zablokowała go na facebooku i innych instagramach, więc można powiedzieć, że sprawa jest poważna, a ten pajac chce nie odzywać się do niej do wakacji, a potem ja odwiedzić, informując ją kilka dni wcześniej. Czy tylko mi to się wydaje strasznie poronionym pomysłem? Dodam, że on ma 20 a ona 16 lat.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 82
  • Odpowiedz
@Murmurmur: Uświadom go, że związek na odległość to #!$%@? utopia nie mająca prawa się udać prawie nigdy, jak to zrobisz to jako jego koleżanka będziesz miała sumienie czyste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Murmurmur: do wakacji to ona o nim 5 razy zapomni.
Przecież to logiczne, że laska znalazła kogoś na miejscu XD

Ale niech sam do tego dojdzie, bo będzie, że mu miłość życia zniszczyłas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie udało mi się życie; zmarnowałem. Uciekłem od pierwszej jedynej miłości. Potem ożeniłem się bez miłości. Jedyna istota, którą kocham, mój syn, wychowywał się w piekle mojego małżeństwa!


@Murmurmur: niech robi co chce, bo potem może całe życie żałować, że nic nie zrobił
  • Odpowiedz