Wpis z mikrobloga

Powracam po długim czasie, i jednocześnie pragnę dać dużego minusa organizatorom wykoppoczty, którzy powinni dostać Złotą Statuetkę Urzędnika za nadmierne utrudnianie wzięcia udziału w zabawie. Początkowo spakowałem list do koperty, stwierdzono, że muszę ją rozkleić (szkoda bo ładna była) . Jest coś takiego jak tajemnica korespondencji, ale jak widać część o tym nie wie (czemu ktoś ma czytać co przesyłam drugiemu mirkowi) i gdyby ktoś rzeczywiście chciał wysłać paste o serwerowni to i tak by to zrobił np dołączając ją później do paczki. Po przesłaniu 18231893 zdjęć stwierdzono, że mój list jest za krótki. Zaznaczam, że po pierwsze nie ma wymogów co do minimalnego limitu znaków, a cała ta sprawa nie powinna wiązać się z uznaniowością - za chwile stwierdzone zostanie, że można pisać listy tylko kolorem niebieskim. Życzę mniej utrudniania życia w takich pierdołach i więcej wiary w ludzi.
P.S
Jako dowód załączam zdjęcie mojej przesyłki
#afera #wykop #wykopoczta #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_2h7aXgxAWbBh4yTJIeMwuqvguDOuJenK.jpg
  • 23
Początkowo spakowałem list do koperty, stwierdzono, że muszę ją rozkleić (szkoda bo ładna była)

Po przesłaniu 18231893 zdjęć stwierdzono, że mój list jest za krótki.


Ale że co, organizatorzy czytają listy? To jakaś akcja wysyłania paczek do aresztu czy co? W redditorym redditgifts to nie do pomyślenia. Po co im to?
@korbixon:
@korbixon: @kajelu: @Limonene:
Skoro opublikowałeś już zdjęcie paczki i twierdzisz, że 'załączyłeś później kartkę z listem' to szkoda, że nie wrzuciłeś tego "listu" tutaj.

I skoro wywlekamy to na mirko, to aby była jasność: masz dokładnie jedną godzinę na wrzucenie nowego zdjęcia z listem, w przeciwnym razie zostaniesz wykluczony z zabawy.

pzdr
b__g
Pobierz
źródło: comment_pjXbME18cAASOv7Yi475oQ8zUUSM6WLD.jpg
@korbixon: tez uwazam ze te wrzucanie listow to slaba rzecz i w ogole nie powinno byc tego wymogu, kto chce to pisze. Ale skoro wymog jest a Ty wrzucasz cos takiego na #!$%@? zbledami i pokreslona na jakies wysmarkanej z dupy kartce to serio powinienes na listehanby leciec i elo. Sam nie wiedzialem co napisac, ale te 1,5strony a4 napisalem i tez nie jest to piekny list bo moje pismo wyglada
@Perlo: skąd wiesz czy przed wysyłka bym jeszcze nie napisał jednego listu a teraz chciałem tylko spełnić ten wymóg ? Dla mnie to czepianie jest śmieszne i tyle
@korbixon: Można się czepiać organizatorów, ale czy jest to uzasadnione? Zasady były znane od początku i nie mają one na celu utrudniać życia biorącym udział w akcji, a jedynie w możliwie jak najlepszy sposób zadbać o jakość przesyłanych paczek. Na przygotowany przez ciebie list aż przykro patrzeć, aż mi smutno na myśl o osobie, która dostałaby coś takiego. To nie jest miłe. Gdyby trafiło na mnie - nie ukrywam, że czułabym