Wpis z mikrobloga

  • 119
@DJtomex I takim śmiesznym rezydentem pałacu prezydenckiego zapamięta go historia... ależ to jest żałosny czlowieczek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Pan doktor Andrzej Duda to najlepszy prezydent IIIRP zaraz po panu profesorze Lechu Kaczyńskim


@adamgtx: Mam wrażenie że dzisiaj część polskiego społeczeństwa nie pamięta roku 2010 albo zaczęli interesować się polityką wczoraj, Lech Kaczyński nie miał szans w wyborach i nie był najlepszy. PiS wystawiłby prawdopodobnie innego kandydata a to że Lech Kaczyński zginął w katastrofie i robi się z niego bohatera to wprost zakłamanie tego co było faktycznie. Pamiętam
  • Odpowiedz
@adamgtx: Mlaskacz był żałosnym prezydentem, non stop wpadki, pomyłki, wysłowić się porządnie nie umiał. Jedyna jego zasługa jest taka, że leciał samolotem, który się rozbił (przemilczę jego rolę w tym wypadku). Nie jest najgorszy w historii tylko dzięki Dudzie.
  • Odpowiedz
@PabloFBK: szczerze, to nie chce Ciebie obrażać ale nie wiem z jakiej k---a patologii się wyrwałeś, u mnie ludzie byli przerażeni i nie bardzo wiedzieli co z tym fantem zrobić - i nie, nie poszło to w drugą stronę "o c--j, idziemy na wojnę z Rosją", było po prostu przerażanie i stan takiego zawieszenia. Pamiętam że ludzie dość masowo zaczęli wychodzić z domów i iść do galerii na zakupy byle
  • Odpowiedz
@PabloFBK: i to jeszcze Górny Śląsk here - Hanysy są jacy są, mogą być nawet ukrytąopcjąniemiecką czy j---ć warszawkę z góry na dół, ale jak się dzieje tragedia to akurat potrafią się zachować i łączyć w bólu. Także klimat smutku i zawieszenia na Śląsku 10.04 doskonale pamiętam - za to przeuberhiper patriotyczny Poznań wsławiony dwoma wygranymi powstaniami zorganizował sobie 10.04 wieczorem imprezkę bo "Kaczor zdechł" w środowiskach Antify....
  • Odpowiedz
@Tosca303:

było po prostu przerażanie i stan takiego zawieszenia. Pamiętam że ludzie dość masowo zaczęli wychodzić z domów i iść do galerii na zakupy byle na to nie patrzeć i o tym nie myśleć, ale tam też były grobowe klimaty, przyciszona muzyka, a ludzie w marketach spożywczych to nie wiedzieli czy zapasów nie robić...b


W Warszawie też tak było. Nawet ci, którzy L. Kaczyńskiego nie znosili (znakomita większość, bo u
  • Odpowiedz