Wpis z mikrobloga

Jaki polecacie laptop do 2500zł? Jakoś nie jestem przekonany do w większości sponsorowanych rankingów czy klepowych ekspedientów, którzy kierują się prowizją a nie radą. Nie rozważam marek innych niż Asus i Toshiba, komp nie będzie do gierek, ale zalezy mi, by wszystkie multimedia, przeglądarki, jakieś programy śmigały. Dysk oczywiście SSD.
#pytanie #laptopy
  • 13
@Singularity00: Wiem tylko tyle, że laptop ma być do 2500zł, Toshiba lub Asus i dysk SSD. W takim przedziale jest z co najmniej kilkanaście takich laptopów, a moja wiedza nie wykracza poza to, co tutaj napisałem. Stąd moje pytanie.
@sil3nt nie lepiej dorzucić 6500 zł i kupić coś lepszego #pdk

Ja mogę polecić modele Asusa bo w razie czego ich serwis robi ponad 90% sprzętu w 7 dni. Sami odbiorą, przywiozą, jak potrzebowałem czegoś to byli do rany przyłoż. Jak czegoś nie mieli to dzwonili, mówili że już sprowadzają z Japonii czy jakiegoś innego kraju by na drugi dzień powiedzieć, że sprzęt już jednak wysłany bo znaleźli na Czechach.
@sil3nt: Asus schodzi na psy, jeśli chodzi o QC. Z doświadczenia zawodowego: zamówione 4 laptopy, z których jeden miał źle spasowanego touchpada - strzelał na lewym przycisku, do tego coś w środku latało, drugi miał wadę matrycy - pionowe paski, a w trzecim zapomnieli zamontować dysk xD Wyobraź sobie, że przyjechał serwisant (na szczęście gwarancja na miejscu), rozkręcił tego lapka i #!$%@? latało NIEPRZYKRĘCONE CHŁODZENIE PROCKA xD #!$%@? jeszcze się pytał
@Singularity00: Toshiba na dnie, Asus gówno.....u mnie w rodzinie był jeden Acer i to było totalne gówno, że ja #!$%@?ę, Sony Vaio też szybko się #!$%@?ł, ja miałem Samsunga, który przez lata mi służył, ale teraz to też podobno gówno. Co w takim razie jest warte uwagi xddddd?
@sil3nt: widzisz ja 6 rok mam Vaio i nigdzie się ono nie wybiera z tego co widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z obecnie dostępnych marek Asus nie jest zły, dell czy msi też. Lenovo ujdzie ale to nadal badziew jednak i jeszcze sporo czasu potrzeba by to się zmieniło