Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że jak jutro się zbudzę i otworzę oko, złapię za komórę to zobaczę na głównej Wypoka że wygrała CLINTON...
Będzie taki piękny ból dupy Rachoniów, Kań, Sumlińskich i innych reżimowych dziennikarzy. #!$%@?, od m-cy jedna tuba propagandowa leci jaki to trump zajebisty a Clinton tfu , beee itp. Marzę o tych ból dupiących gębach tych wszystkich" niezaleznych" pismaków.

#trump #wybory #usa #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #4konserwy #neuropa #korwin #konserwatyzm #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz motorniczy - Mam nadzieję że jak jutro się zbudzę i otworzę oko, złapię za komórę to ...
źródło: comment_zn6rSxb9LRvyC7mLnip2X8HgOYrOBOTk.jpg
  • 26
@motorniczy: w jakiś alternatywnym świecie żyjesz, pisząc, że od miesięcy w mediach "jaki to Trump wspaniały". Jeżeli już to mocno na odwrót. Newsweek, Onet, Wp, gazeta.pl, tvn + wszystkie badania opinii publicznej na niekorzyść Trumpa. Prawdopodobnie masz wypłukany nienawiścią mózg.. mam nadzieję, że Trump wygra, chociażby po to, żebyś lewaku miał ból dupy.
@kazah7: nie wiedziałem, nie oglądam tego, czytam tylko niezalezna.pl, wpolityce, dorzeczy, uważamrze, nasz dziennik, TV Trwam, TVP i TV Republika. Tam jest przekaz że Trump jest wspaniały a Clinton to lewakowa lezbijka, może ty oglądasz moje media a ja twoje? Ja nie będę miał bólu dupy bez względu na wynik, ale prawiczki będą miały straszny ból dupy bo poświęciły strasznie dużo energii na kampanię w Polsce i na wykopie
Mam nadzieję że jak jutro się zbudzę i otworzę oko, złapię za komórę to zobaczę na głównej Wypoka że wygrała CLINTON...


@motorniczy: Ja bym był spokojny. Establishment nie pozwoli Trumpowi wygrać. Spowoduje to kontynuację polityki Obamy przez Clinton, czyli zadłużenie, w konsekwencji kryzys, ostrą politykę zagraniczną i międzynarodową i dalsze przesunięcie się znaczenia ekonomicznego i militarnego w kierunku Chin i Rosji, a także wzrost niepokojów społecznych, napięć klasowych i rasowych wewnątrz.
@Jah00: Jak wygra Clinton to USA są bezpieczne, dług nie ma żadnego znaczenia bo to tylko zapis księgowy, jeśli tego jeszcze nie wiesz. Co ciekawe większość z was się podnieca tu Bartosiakiem i jego wizjami na temat wojny USA-Chiny, a niewielu wie, że autorem "Pivot to East Asia" jest właśnie Clintonówna :)
@motorniczy No cóż, gratuluje braku mózgu. Cieszyc sie z wygranej babiszona ktory ma problemy z psychika, maile, fundacja clintonow (650k$ dotacji za przemowienie meza od roznych korpo ( ͡° ͜ʖ ͡°)) No ale nadal lepsze to od biznesmena ktory potrafi prowadzic biznes i mimo 70 lat dobrze sie trzyma. A idz pan w #!$%@?. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@motorniczy: Ja rozmawiałem z wyborcami PiS i raczej Hillary. Zresztą Kaczyński poparł Merkel, więc pewnie też są za Hillary. Cejorowski nie jest 100% PiS, Anders też jest dość niezależna.