Wpis z mikrobloga

bolszewii


@AdekJadek: Nigga please, dwie strony nie mogą być na raz "bolszewią" (ros. większością). To PiS ogłosił się depozytariuszem woli większości (tj. w ich nomenklaturze "suwerena"). Lenin zrobił dokładnie tak samo na zjeździe partii na którym doszło do podziału na mienszewików i bolszewików (podobnie jak Kaczyński nie miał nawet 50% poparcia).
  • Odpowiedz
@AdekJadek: czerska 12 - armia płatnych troli pod wodzą yruija aka stekelenburga tam siedzi. Kierownik projektu i właściciel trol firmy.
Xianist, Tomyclik, BarekMelka ( Sermaciej), Lukardio, Doctor_Manhattan, Goofas i paru innych ( nie pamiętam nick w tym momencie) to płatne trole kolportujące 24.7 tvm, kuwete wybióczą, lisweeka i nowo potrzorzone ichnie parówko portale od teorii spiskowych. ( w mysl tego co pisałem pare mcy temu, że czeka nas zalew teorii spiskowych)
  • Odpowiedz
@SzaraTecza: Zmień dealera. No bo demokracja to nie jest depozytariuszem woli większości ? xd Większości głosujących rzecz jasna bo wg twojej logiki żyjemy w kraju nielegalnie zarządzanym od 27 lat a konstytucja także jest nielegalna. Wszystko jest Bolszewizmem.
  • Odpowiedz
@Lukardio: Wasza logika jest następująca. Ktoś gardzi lewactwem, kuwtą wybióczą i innm tego tyu rak contentem jak lisweeki to jest Pisowkim propagandzistą. Nie wiem czy się śmiać czy płakać tym bardziej, że to ty kolportujecie 24/7 content z tych szmatławców. Niemniej jednak wasze rozumowanie jest ciekawe do napisania doktoratu z psychiatrii.
Naprawde psychiatrzy na wykopie mają morze obiektów do analizy pod tagiem #neuropa.
Ciekawe kiedy zostanie zdiagnozowana choroba IPKISIUM PISiosis.
  • Odpowiedz
@SzaraTecza: twoja logika powala. Nie liczy sie system wyborczy, liczy sie większość bezwzględna uprawionych. Zatem w twoim toku rozumowania 27 lat wraz z konstytucją jest nielegalna. Używasz retoryki wszystko siecznej atomowo ale udajesz, że tak nie jest. Bez sensu.

Wykop face. Nigdy nie wiem czy się żmiać czy płakać jak czytam takie chochoły.
  • Odpowiedz
@WPS_1917-2017: tylko jakie to ma odniesienie do mojego posta?
@Lukardio:

A nie widzisz to że ten rząd już przekroczył pewną linie żenady

Jaki związek ta teza ma z moją polemiką z SzaraTecza? Wtrącasz się między wódke a zakąske i piszesz nie na temat.....

i wielu ludzi co rok temu ich popierali zawiedli się a ostatnio ogarnia ich wściekłość.

co mnie to obchodzi? nie na temat

Sam sobie ten rząd szkodzi,
  • Odpowiedz
twoja logika powala. Nie liczy sie system wyborczy, liczy sie większość bezwzględna uprawionych.


@plumkajacy_kalafior: Nie wycieraj sobie gęby "systemem wyborczym" i "Konstytucją". Do wypowiadania się "w imieniu narodu" i próby zmiany ustroju ustawami zwykłymi potrzeba czegoś więcej niż wygrana w wyborach i 231 mandatów. PiS i jego klakierzy udają, że nie wiedzą o co chodzi. To jest właśnie istotna "bolszewizmu" o którym mowa w wątku - głoszenie, że ma się większą
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: Twój intelekt oceniam natomiast wysoko - szkoda tylko, że pisowskie zaczadzenie uniemożliwia ci jego użytkowanie.


Moja teza jest jasna i podparta uprzednią argumentacją: PiS uzurpuje sobie władzę, której nikt mu nie dał, na podobieństwo komuny - pisowskie środowisko broni się przed przyjęciem tej prawdy, czego dowodem jest niniejsza dyskusja. Walka toczy się o te 10% nabranych którzy dali samodzielne rządy PiSowi.

Jaruzelski wykazał więcej przyzwoitości i dbałości o państwo prawa
  • Odpowiedz
Twój intelekt oceniam natomiast wysoko - szkoda tylko, że pisowskie zaczadzenie uniemożliwia ci jego użytkowanie.


@SzaraTecza: A konkretnie mozesz? Pisowskie zaczedzenie w którym momencie. Bo śmiem ci wytknąć kompletną głupotę i ślepotę, ze jak liczysz poparcie nie od ludzi głosujących tylko od ilości uprawnionych to de facto deligitymizujesz z miejsca wszystkie rządy na przestrzeni 27 lat wliczając w to referendum konstytucyjne, które przeszło przy 22% czyli mniej niz pisowcy + kukizowcy...???
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: Liżesz PiS w co drugim komentarzu - mój wniosek całkowicie uprawniony


Nadal nie rozumiesz o czym mówię. PiS ma prawo rządzić tak jak każdy poprzedni demokratycznie wybrany rząd na przestrzeni ostatnich lat. Niestety przekracza dany mu mandat. Nie ma prawa rozwalać wymiaru sprawiedliwości i TK, bo popiera go realnie jedynie jakieś 20% wyborców.

Piszę o "bolszewizmie" tak jak to zdefiniowałem w pierwszym poście, nie o doktrynie WKP(b). Jaruzelskiego nie tyle
  • Odpowiedz
Liżesz PiS w co drugim komentarzu - mój wniosek całkowicie uprawniony


@SzaraTecza: kłamiesz jak pies. W zasadzie dalej nie ma po co czytać twoich wypocin.Jestes zradykalizowanym sekciarzem co pokazujesz od samego początku. JEsteś opętany antypisizmem i pisium maskozis. Wszędzie pisowcy, każdy kto nie uprawia demagogii to pisowic i liże pis. A jak przychodzi do konkretów to jakos nie potrafisz wymienic. elo.
Argumentum ad pisium to podstawa twojej retoryki. Rzygam.

jaruzelski sie
  • Odpowiedz