Wpis z mikrobloga

Ja to jednak jestem strasznie łatwa.
Poznałam ostatnio faceta. Sporo starszy ode mnie, ale przystojny i miał, jak to się mówi, błysk w oku. Zachował się jak prawdziwy dżentelmen: przywitał mnie, wskazał miejsce do siedzenia, zaproponował coś do picia. Siedzieliśmy na przeciw siebie, nie mogłam oderwać oczu z jego twarzy przez całe spotkanie. Dużo opowiadał mi o swojej pasji i pracy, mimo że nic nie rozumiałam. W końcu spojrzał na mnie z zawadiackim uśmiechem i zaproponował... no sami wiecie co. Z początku nie chciałam się zgodzić, ale on coraz bardziej mnie namawiał, mówiąc, że to najwyższy czas, że nie ma co odwlekać i jest mi to potrzebne. No i się zgodziłam.
Lubił na ostro, miał w sobie coś z psychopaty. Kiedy wyjął swoje "zabawki", naprawdę się przestraszyłam. Jęczałam ze strachu i ciekawości przy każdym najmniejszym ruchu, a kiedy w końcu go wyjął, nic już nie poczułam. Umówiliśmy się znów, mamy się spotkać za miesiąc.


#logikarozowychpaskow #zalesie #heheszki #truestory #rzeszow
  • 15
@SweterWPaski Tobie się już nie przyda, ale dla innych: Ósemki należy zalakować zaraz, gdy się pojawią i nie ma z nimi problemu.

Chociaż obecni sporo osób już nie ma osemek wcale lub wyrastają tylko dwie (efekt ewolucji).
@SweterWPaski: Kurde też mam jeden mądrości do wyrwania, wyrósł w poziomie zamiast pionowo:( od roku wiem ,że muszę go wyrwać, w czerwcu zrobiłem to zdjęcie całej szczęki nie pamiętam jak to się nazywa gdzie na jednym zdjęciu widać wszystkie zęby. Od czerwca jeszcze do Rzeszowa nie dzwoniłem :d