Wpis z mikrobloga

@telestonoga: @Rzuku:

bo mało kto by płacił

a później jak by przyszło co do czego to płacz dlaczego nie dostanie od Państwa "bo mu się należy" (patrz jak było z ubezpieczeniami od powodzi itp.)
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: bo każdy prawaczek tak gada a potem jak trzeba iść na onkologię to nagle nie ma 15 000 zł na chemioterapię i się idzie po państwowe xD

i się nagle okazuje, że prywatne ubezpieczenie tak nie za bardzo pokrywa raka xD

poza tym, podpinanie się pod czarny protest żeby znowu #!$%@?ć HURR DURR W DUPIE MAM CZARNY PROTEST JAK MNIE TU OKRADAJO NA SKŁADKACH jest już po prostu śmieszne
  • Odpowiedz
@durielek: Bo widzisz. Problemem jest w Polsce (i całej Europie) równanie wszystkich w dół. Spłaszczanie i dostosowywanie państwa dla najsłabszych i dla tych co sobie nie radzą i zamykanie furtek, dla tych którzy pomocy państwa nie potrzebują i chcą żyć na własny rachunek (tak jak ja).
  • Odpowiedz
Dlaczego Polacy nie mogą decydować o tym, czy chcą płacić na ZUS?


@telestonoga: Bo są bandą idiotów która się odpowiednio nie zabezpieczy na różne wypadki i będą chcieli hajsu z budżetu
  • Odpowiedz
@abdullahibnalibali: Szkoda, że nie widzisz innych skutków "kompromisu aborcyjnego" n.p. takich, że kobieta w kwestii dziecka może rozgrywać sytuację (usunę lub nie), albo jak zobaczy, że facet majętny to od razu rączka po alimenty i 500+.
  • Odpowiedz