Wpis z mikrobloga

Panie @bersking, niech mi Pan powie do #!$%@? nędzy kim Pan jest... na tym tagu... albo co oni #!$%@? z Pana robią.
Panie bersking. Lacik dzwoni siódmy tydzień #!$%@? o postawienie normalnego ruma. Najpierw cztery tygodnie żeście podłączali #!$%@? #!$%@? mać serwer. Panie bersking, ja tylko panu mówię, że jeżeli nie będzie tego jutro to ja jutro lub pojutrze wpadnę i #!$%@?ę Panu święta. I proszę Pana, Pana słodkie komentowanie #!$%@? nic nie pomoże, Panie bersking, ja już skończyłem z grzecznością bo to co Pan kurrwa uskutecznia i cała Wasza #haxball zgraja to jest po prostu #!$%@?.
Lacik.
Proszę odsłuchać tą wiadomość i i ja panu obiecuję, że ja wpadnę bo ja już buty na kołku raz odwiesiłem i tylko mnie Pan ułagodził #!$%@? swoim słodkim kiwaniem. Ale tym razem #!$%@? wpadnę i zrobię Panu gnój albo pana zbanuję przy wszystkich piłkarzach. Panie kurrwa ile można czekać na postawienie normalnego ruma. Czy wy jesteście rzeczywiście #!$%@??
Lacik, pozdrawiam serdecznie, Lacik
Mój adres www wykop Lacik
I Pan mi #!$%@? od dwóch tygodni, że kurrwa że jest sprawa odręcznie załatwiona.
JEBNIJ SIĘ PAN W ŁEB
Albo #!$%@? jestem u was jaktoniebedmadmdjsjfnsjfn
#haxball
Lacik - Panie @bersking, niech mi Pan powie do #!$%@? nędzy kim Pan jest... na tym ta...
  • 3
  • Odpowiedz