Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem się z wami czymś podzielić.
Ja to jestem w sumie młody jeszcze, mam w sobie masę złości i żalu do świata i siebie za to, że jest jak jest ale staram się to tlumic. Lubię pomagać jak widzę, że jakieś życie jest bezbronne. Dla przykładu, pracuje z ojcem. Mamy w pracy dwa psy, które są 'zdobyczne'. Jeden został znaleziony jako maleńki szczeniaczek w reklamowce, w zimę w rowie.. Suczka, która ma dwanaście lat została zabrana od bambra jakiegoś bo żebra jej tak wystawaly, że mało co nie poorzebijaly skóry, teraz luśnia wielka z niej. Psiaki maja tu dobrze, mają co jeść co pić i mają kupę miejsca do hopsania. Sam obok bloku gdzie mieszkam dokarmiam kociaki małe, myje im oczy rumiankiem bo mają zaropiale, no #!$%@? żal mi tych istnień. Dziś przed pracą poprosiłem ojca, żeby podjechał ze mną do sklepu, kupiłem kilka opakowań karmy dla psów i kotów i zawiozlem do schroniska. To na prawdę mi pomaga i wiem, że te zwierzaczki też w bardzo małym stopniu ale dostają moja pomoc.
Mirki, dajcie czasami jeść bezdomnemu zwierzakowi, człowiekowi. Nie bądźcie obojętni :c

#zwierzaczki #koty #psy #dobrzeczujeczlowiek #oswiadczenie #pomagajzwykopem

P. S. Jak wy macie do dupy w życiu to dajcie komuś kawałek chleba i pierwiastek radości :) będzie wam lepiej :)