Wpis z mikrobloga

@goofas z niej taka wolontariuszka jak z tej babki radnej z PO co narzekała w reklamach PO, że pieniędzy z 500+ nei dostanie, że jest oszukana, a tymczasem pare ładnych tyś netto wpadało jej na konto za bycie radną + bycie czymś tam. xd xddd

takim wolontariuszem to i ja moge być.
@goofas
jestem pośmiewiskiem wykopu bo wg ciebie laska będąca aparatczykiem i robiąca kariere z nadania politycznego była losowym wolontariuszem w akcji partii politycznej do któej młodzieżówki należała

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddd

Sekta w tobie mocno. Ale i tak zbierzesz multum plusów współsekciarzy. Strasznie często o mnie i do mnie piszesz jak na osobe, która ma mnie na czarnolisto.
@plumkajacy_kalafior: Sekta, sekta, wszędzie sekta, zmowa antykalafiorowa.

Jeśli jedna osoba mówi Ci, że jesteś osłem - zignoruj ją. Jeśli dwie osoby mówią Ci, że jesteś osłem - przemyśl to i postąp jak uważasz. Jeśli trzecia osoba mówi Ci, że jesteś osłem - kup sobie siodło.

Wyjdź z tyłka PiSiorstwa czasem i udaj się do psychologa z tymi urojeniami.
@farmerjanek: On to ma jakąś paranoje, śledzi wszystkie moje wpisy xD
JAk gdziekolwiek napisze coś niepochlebnego o petru z PO czy tam schetynie z N. to jestem pisowcem, szczekaczką pisowską itd itp.

Dla tych psychoneuropków jak skrytykujesz liberałów jesteś pisowcem włażącym w dupe a jak masz w avatarze Tuska i spamujesz dzien i noc TVM, lissweek i kuwetą wyborczą jesteś normalnym człowiekiem udzielającym się na wypoku.
Trole z czerskiej a pliskin
@plumkajacy_kalafior: Najśmieszniej wypadają kiedy prawicę udawają, jak wiadomo Szettino postanowił iż PO będzie prawicowe. Pewnie na szkoleniu im to wbili i program ograniczający samodzielne myślenie nie pozwala na inne interpretacje. A że to idiotycznie wygląda? A kto by się tym w neuropie przejmował. ( ͡º ͜ʖ͡º)