Wpis z mikrobloga

@KeramzytowyJELCZ: Z psem można wyjść w godz. 10-17 od poniedziałku do piątku lub 14-17 w sobotę/niedzielę. Na weekend musisz się zapisać do piątku, w tygodniu możesz zjawić się "z marszu". Przychodząc podpisujesz umowę adopcyjną odnośnie tego, że na czas spaceru odpowiadasz za psa itd. i spisują twoje dane (imię, nazwisko, telefon, numer dowodu, itd.). (:
@KeramzytowyJELCZ: Ano i pytają się też czy chciałbyś wyjść na spacer z jakimś konkretnym psem a jak nie wiesz to czy wolisz takiego spokojniejszego psa czy takiego bardziej żwawszego.. Bo co bardzo przykre - wybór jest baaardzo duży. (,)
@izsaj: Powiem szczerze, że nie, ale to pewnie dzięki temu, że nie odprowadzałam ich już konkretnie do boksu a "przekazałam" przed wejściem do budynku. No ale strasznie smutno było patrzeć przy "wybieraniu" na to ile psów w tym schronisku tam jest... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@yrww: wróciłam niedawno ze spaceru. Wzięliśmy dwa psiaki, wyrywały do lasu az miło! Tylko pozniej jakos im sie nie spieszyło wracać...smutne na maxa, miałam okazje odprowadzić psa prosto do boksu- obok inne psy albo szczekały w niebogłosy albo odwrotnie-wymownie milczały z oczami wbitymi w ziemie. Traumatyczne przeżycie, szczegolnie przy boksach z napisem "izolatka" albo "nowo przyjęte". No ale nic, pozostaje przyjeżdzać co tydzień i wyprowadzać zwierzaki na spacer. Za dużo ich