Wpis z mikrobloga

Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić obrazkiem, na jaki natknęłam się podczas kolejnego spaceru po Starym Polesiu (ile jeszcze cudowności skrywa przede mną ta okolica?). W temacie estetyzacji przestrzeni, szczególnie w mniej zamożnych dziedzinach powiedzieliśmy już wiele. Proponuję zatem pokontemplować bogactwo motywów i niesiony przez nie ładunek symboliczny ;)

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie
punkgrrl - Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić obrazkiem, na jaki natknęłam się pod...

źródło: comment_OuR1rzhMnSSnBXiUxhX4awsWk9uRAS0N.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Po pierwsze: mogłaś :) Po drugie: oczywiście, że uwieczniłam. Biały "baner" wiszący na zielonej płachcie mówi "polecamy piwo łkaesiaka rodowite". Proszę zwrócić uwagę na wyszukane liternictwo.
  • Odpowiedz
@punkgrrl: Dobry losie, uwielbiam takie miejscówy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze jak jestem w obcym mieście, to szukam takiej lokalnej perełki i wypijam jedno chłodne, choćby nie wiem, jak złodupne menelstwo tam siedziało. W Warszawie polecam ZanziBar na pętli Żerań FSO, w Szczecinie
https://www.google.pl/maps/place/53%C2%B024'28.8%22N+14%C2%B032'08.5%22E/@53.4079914,14.5347476,18z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d53.40799!4d14.5357, też niezła miejscówka.
Tą ze Szczecina chyba obfociłem, to może kiedyś wrzucę. Jakby ktoś mógł polecić coś ze swoich okolic, to będzie
  • Odpowiedz