Wpis z mikrobloga

Mireczki, sztyrtam się! oene!!one! Za 400 zł kupiłęm igłę, #iphone 5. Pudełko chińskie, ale cały telefon wygląda na legit, na 100% oryginał, imei się zgadza. Wszystko skonfigurowane, stan no prawie igła :D nawet kabla mam, a myślałem, że nie mam. Ten iphone to #!$%@? nadtelefon XD mam go od 20 min, a już #!$%@?ą mnie Ci androidowcy

#ios #bojowkaios #android #chwalesie #wygryw
  • 26
  • Odpowiedz
@czarmander: siostr jak kupiła takiego iphona z chin to podziałał jej całe 3 miesiące i do #!$%@?, bo padła płyta w tym refurbie XD
I co najlepsze znowu chce ip5 kupić, to już będzie wydane 2500zł na przeciętny telefon
  • Odpowiedz
raczej telefon legit ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zobaczysz jak się spierdzieli. Najlepiej jakbyś poszedł do serwisu Apple i zweryfikował na ile to jest refurb. I z ilu telefonów Zombie zrobiony
@czarmander:
  • Odpowiedz
@fervi: No właśnie sam nie wiem co tutaj robić. Ech ( ͡° ʖ̯ ͡°) cena kusząca, nie od osoby prywatnej (lombard) wieć tak naprawdę niewoadomo, refub czy ktoś oddał w zastaw czy coś.
  • Odpowiedz
  • 0
@czarmander w chińskim opakowaniu to stawiam na 90% refub. Jeśli masz szczęście to nic się nie stanie i będziesz zadowolony, gorzej jeśli nie masz szczęścia xD
  • Odpowiedz
@xcccx: też stawiam na refuba bo opakowanie chińskie + RFB wieć refub no i tak. Z jednej strony mogę zostawić (widać, ze używanty wiec może mam farta), a jak sie #!$%@? to kupić prawilnego ip, albo oddać i szukać coś innego. Ale 400 zł full komplet? Za 330 zł sprzedałęm w gorszym stanie htc :d i chyba go zostawie.
  • Odpowiedz
@fervi: Wiem, że kantują dlatego lombardy omijam. Ale gość wydawał się być legitny, stawiam, że oni tego ip nie ściągneli z chin czy coś. Albo prawilny + refubowe pudełko, albo chińskie zombie.
  • Odpowiedz
@czarmander: Prawilny chyba tylko Apple może sprzedawać, ale może się mylę.

Nie wiem czy jakiś nieoficjalny serwis za 100zł by ci nie sprawdził. O ile chcesz wydawać
  • Odpowiedz