Wpis z mikrobloga

Czy jesteście gotowi na drugi sezon RASowych Igrzysk Śmierci? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zasady znacie, proszę o zgłaszanie swoich kandydatów na trybutów w formie
Imię i nazwisko (jeśli posiada )
Grafika przedstawiająca twarz (i tylko twarz) trybuta.
Rasa, płeć i inne takie bez znaczenia.
Aktualnie potrzeba 23 kandydatów.

Nauczony doświadczeniem z poprzedniej edycji wydłużam czas zgłaszania kandydatów. Tym razem kandydatów możecie zgłaszać od teraz do 15:00 11 września. 11 września w godzinach 15 - 16 zostanie przygotowana transmisja, która ruszy o godzinie 16:00.

Poprzedni sezon: http://www.wykop.pl/wpis/19488291/cos-sie-cos-sie-zepsulo-i-trybuci-sie-spoznili-ale/
Tag: #rashungergames


#randomanimeshit #glupiewykopowezabawy
qqwwee - Czy jesteście gotowi na drugi sezon RASowych Igrzysk Śmierci? ( ͡º ͜ʖ͡º)

...

źródło: comment_t4PKD4vKb93LbU9RHSjSVnqTN8t8mQhR.jpg

Pobierz
  • 51
@qqwwee: No właśnie o te zasady zapytałem. :D
Dac ulubiona postać? Czy znienawidzoną?
Co sie bedzie dziać? Jak to ma działać.
Jakiś skrypt czy wszystko ręcznie?
To bardziej wymyślone "zdupy" czy bierzesz pod uwage jakies rzuty kostką w racji co się dzieje z postaciami?

Problem w tym, że nie czytałem ani ksiązki Igrzysk Śmierci, ani filmu nie widzialem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mogę dodać Rem z Re:0
Jarzyna - @qqwwee: No właśnie o te zasady zapytałem. :D
Dac ulubiona postać? Czy zni...

źródło: comment_aWhqDjOhg5NwjBM3givEwOeFz8i39LFh.jpg

Pobierz
Wołam zainteresowanych poprzednim sezonem (mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem ;_;):


@qqwwee: Jak wejdziesz na mirkolisty to masz mozliwość w nowym wpisie - tym - zawolac ludzi plusujacych i komentujacych stary wpis - z 1 edycji - z api swoim kontem. ;]
@Jarzyna:

Dac ulubiona postać? Czy znienawidzoną?

Jakąkolwiek, to twoja decyzja.

Co sie bedzie dziać? Jak to ma działać.

Tak pokrótce streszczę przebieg Igrzysk na podstawie pierwszego tomu:
Z każdego dystryktu pochodzi dwóch trybutów (uczestników), którzy po przygotowaniach są wrzucani razem z innymi na hmm... arenę.
Walki odbywają się w systemie każdy na każdego, oczywiście możliwe są sojusze między uczestnikami (jeśli zechcą oczywiście).
Igrzyska trwają do momentu w