Wpis z mikrobloga

#banggood #eken #h9 #wideorejestrator
Cześć i czołem! Pytanie - czy Banggood dalej wysyła H9SE? Aktualnie na aukcji jest wpisane EKEN H9 http://www.banggood.com/EKEN-H9-WiFi-Sport-Action-Camera-DV-Car-DVR-Ultra-HD-4K-SPCA6350-HDMI-2-Inch-LCD-p-994488.html
Support zapewnia, że to H9. Ogólnie jeżeli przyszedłby jednak H9SE są jakiekolwiek szanse na jakiś refund?

Dwa, czy EKEN H9 nadaje się na wideorejestrator? To byłoby główne jego zadanie, z tego co zdążyłem się zorientować (a orientowałem się sporo) to chyba nie ma autostartu - dodali taką opcje softowo później (bo wyczytałem to w starym poście)?
btw. zostało 5h na zakup :D Ogólnie jakieś cashbacki czy kupony są jeszcze? Mam kupon 5/10$ ale naprawili błąd i dorzucenie do koszyka czegoś co nie jest w promocji nie działa :(

Tak przy okazji, to jestem nowiuśki! Chociaż wykop przeglądam raz na jakiś czas :P
  • 13
@LrPrl: Zdaje mi się, że na wideorejestrator słabo, bo nie ma funkcji on/off przy starcie silnika ?
Ostatnio ktoś z supportem gadał i twierdzili, że to H9 ale samemu warto ich zapytać, żeby mieć w razie czego podkładkę.
@Dezynwoltura właśnie to mnie najbardziej martwi. Pół biedy jak to wciśnięcie jednego przycisku, gorzej gdy to jest cała sekwencja uruchomienia trybu wideorejestratora.

@CoZaGamon Co masz na myśli "dłużej wytrzymuje"? Może się przegrzać? :P Myślałem nad czarną co by gorzej było widać. Ogólnie różnica między H9 i H9se jest taka, że se jest gorsza, ma gorszy wyświetlacz i brak trybu slow-motion. Niby wielkiej różnicy nie robi, ale jednak: https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14195223_944308725681106_5677374167877768508_o.png

Wydaje mi się, że
@OloF1: Wziąłem. PP policzyło po strasznym kursie 4.03... Szkoda, że nie ma opcji P24, bo tam wyszłoby kilka groszy taniej. Zgodnie z radami @CoZaGamon wziąłem białą. Ogólnie "ryzykuje", jak nie będzie działała jako DVR to będzie jako sportowa. Chyba, ze z miesiąc będzie sobie leżała i się kurzyła, wtedy pójdzie na tablicę za taką samą cenę jak kupiłem, (145zł wyszło). Pewnie pójdzie szybciej jak ciepłe bułki, ktoś będzie szczęśliwy, a ja
@lukaszlukasz: Przypadkiem nie ma takiego uchwytu w zestawie?!

Zapomniałem właśnie o tym, że w PLN można płacić... Zawsze mam ustawione na USD, bo kupony też są w USD, a swego czasu dużo korzystałem z kuponów 5/10 :P

@OloF1: Będzie mała walka z BG, bo wg. tego co ktoś gadał z supportem mailowo, wysyłają randomowo H9 i H9se...
Przyszło. Oczywiście to nie EKEN! Nawet nigdzie nie ma napisanego, że to Eken, pudełko jest pełne napisów typu ACTION CAMERA, Authentic H9, specyfikacja na pudełku ma się nijak do specyfikacji w intrukcji (instrukcjia - 150*, brak 720p120, na pudełku 170*, obsługa 720p120) Cóż trzeba uczknąć coś z tego kawałka ciasta i bawić się dalej :P Jutro sprawdzę jak się sprawuje w drodze do pracy. Niestety brak ładowarki samochodowej, więc będę polegał na