Wpis z mikrobloga

Mireczki co ja najlepszego #!$%@?. Kupilem w tym tygodniu fure za grosze. Volvo 245 rok '92 2.4diesel. Wolnossak - 79 koni ( ͡ ͜ʖ ͡) Mechanicznie igla (poza marnymi juz wtryskami) ale tu i tam potrzebuje troche milosci. A im lepiej sie przygladam tym widze ze wiecej jej potrzebuje. Wnetrze do ogarniecia, troche polamanych plastikow, manetka wycieraczek robi co chce, spryskiwacze nie dzialaja, odblysniki pomalowane farba w spreju, nie otwierajace sie jedne drzwi, krzywa kierownica, kopci jak #!$%@?, rdza na drzwiach i klapie. Licze ze w przeciagu kilku tygodni wszystko ogarne. Ktos moze jest zainteresowany przyszlymi perypetiami wozu? czy pora na tag dla tego lotniskowca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokazauto #chwalesie #volvo #volvofanclub
b__c - Mireczki co ja najlepszego #!$%@?. Kupilem w tym tygodniu fure za grosze. Volv...

źródło: comment_mip3XhzUpxFos4pQ22XyIztilu1mQ1f9.jpg

Pobierz
  • 32
@b__c: Ile dałeś? Ogólnie #!$%@? są w cenie. Miałem okazję kupić identiko jak twój z tym, że rocznik 88. Ale jak zobaczyłem zarzygany silnik olejem, dziury w podłodze i karoserii pozalepiane naklejkami I love Volvo to mi się odechciało, szczególnie za 4900 złociszy które to Pan Hipster właściciel za niego żądął.
@MrOsamaful: a ma 357tys, wiec jak na ten model jest dopiero na dotarciu ;)

@Vein: @tymc: 2800 polskich nowych. W 92 blachy byly juz cynkowane wiec pod wzgledem blacharskim trzyma sie naprawde dobrze. Nawet pod podloga bagaznika nie ma nawet nalotu rdzy. Poza nieszczesna klapa tylna i jednymi drzwiami ktore poderzewam ze mialy w przeszlosci jakas przygode, a naprawione zostaly w stylu cytryn&gumiak

@mactrix: sluby, pogrzeby, panienskie i
@b__c: o ludu. Marzy mi się zakup kiedyś takiego auta i dłubanie w nim, krok po kroku robiąc z niego przyjemne wozidelko z sentymentem :) O tym modelu volvo myslalem miedzy innymi właśnie. Jak zrobisz tag, to zawolaj, koniecznie.