Wpis z mikrobloga

Mirki znacie kogoś kto dobrze wyszedł na MLM (Multi Level Marketing)? Polega na tym, żeby jak największą ilość osób w to wkręcić i klepać od tego prowizje. Znajomy powiedzmy że mnie zmusił podstępem do swojej prezentacji i nieźle to wyglądało, ale jak na końcu powiedział żeby się włączyć do tej grupy trzeba wyłożyć 8500zł na #!$%@? zegarek to mi kopara opadła... Nie wiem, chyba mi go trochę żal. Dodatkowo słyszałem, że nie jest to do końca legalne. Chętnie poznam waszą opinię na ten temat
#mlm #multilevelmarketing #ankieta #pytanie
Pwner - Mirki znacie kogoś kto dobrze wyszedł na MLM (Multi Level Marketing)? Polega ...

źródło: comment_2bFlkWEjjWX4cdXjCceZuPvRXsErAtrS.jpg

Pobierz

Czy MLM się opłaca?

  • Tak 6.1% (11)
  • Nie 93.9% (168)

Oddanych głosów: 179

  • 29
@Hans_Olo: @haxx: Wersja jaką mi przedstawili różniłą się od tej amber goldowej, że każdy był uzależniony od każdego i miał go kształcić i wspierać, a każdy zarabiał po równo. Tak czy siak dla mnie to jakoś mało realne żeby zarabiać 5800 dolców na tydzień..
@Pwner:
Zdrap wyrażenie "multi level marketing", a pod zdrapaną warstwą pozorów ukaże się oszustwo zwane piramidą finansową.

W świecie biznesu nigdy nie istniało coś takiego jak MLM. To twór zmyślony specjalnie dla zamaskowania piramidy finansowej.

1. Piramida w czystej postaci sprowadza się do struktury, w której zysk danej osoby zależy od wpłat osób znajdujących się niżej w tej strukturze. Działalność piramidy polega zatem na obiecywaniu zysków uczestnikom, przede wszystkim za zwerbowanie
odgrzebię temat, ponieważ szukam o tym informacji właśnie, jak dużo osób już to wpadło. czyżby znajomy kupił zegarek marki "druga pozycja za roleksem na świecie" za 1999euro w firmie qnet / qn europe / jak zwał?
właśnie takie propozycje trafiają do mnie, na pewno w to nie wejdę ale muszę przyznać że techniki manipulacji opanowane perfect, nie dziwię się że ludzie w to wchodzą
żeby się włączyć do tej grupy trzeba wyłożyć 8500zł


@Pwner: Nie wierze, ze tak powiedział, a jesli nawet, to moze w jakiejs formie zartu. Mam kolege, ktory chyba w rok zrobil dyrektora bursztynowego w firmie na L, a potem przeniosl sie do firmy na S i nie ma juz dyrektora, ale jakis tam hajs zgarnia(mowil cos, ze chyba 2500, a moze wiecej) 2 lata juz w tym siedzi i golfikiem 5