Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ekwador2002 mnie tam aio zadowala bo wczesniej mialem zwykla batke vision stylish z regulacja napiecia i clearomizer juz nie pamietam modelu, batka sie zepsula wiec ostatnie parenascie dni bylem zmuszony palic na zwyklym ego wiec teraz mam taki przeskok ze jestem zadowolony nawet bardzo :d ale aio ogolnie zbiera dobre opinie, trochę brakuje regulacji napiecia jedynie
  • Odpowiedz
  • 0
@Waspin dla mnie drogi to 500-600 za calosc.

@lazer wczesniej mialem ijusta 2 i po aio rzeczywiscie byl skok. Ijust 2 to jedna wielka pomylka. Mozna kupic taniej wlasnie aio ktory nie ukrywajmy, jest 2 razy lepszy.
  • Odpowiedz
@1pokywmate @Ekwador2002: zalezy. chcesz rzucic? aio za 80pln wystarczy. chcesz miec przy tym frajde? 250~400pln komplet. wyzej to placisz za bajery - dokladny chip, bezawaryjnosc, ciekawy design - 500~700 sam box, na tej polce nie ma juz bundli z tankami. jeszcze wyzej sa zabawki kolekcjonerskie/handmade/krotkie serie - box miedzy 250$~600$, tanki/rda 100$~200$. mozesz tez kupic odjechane tematy, np traveler mod, zwykly mech z rekawem z kawalka meteorytu; nie pamietam
  • Odpowiedz
@Ekwador2002: szczerze? bez różnicy. facet kupi zabawkę, kobieta nową torebkę. różnica może na poziomie praktyczności zakupu, ale to też bardzo mocno subiektywne.
  • Odpowiedz
@Ekwador2002: nie wdaje sie w dyskusje na ten temat. znam sie troche na fizyce, elektronice, automatyce i pokrewnych, ale kwestie rzutowania hormonow na zachowania spoleczne zostawie: 1. tym ktorzy sie znaja; 2. tym ktorych ona obchodzi. moge dywagowac w oparciu o wlasne doswiadczenia i personalne zapatrywania, ale dywagacja dotyczaca 'czym poza cyckami i waginami roznia sie kobiety od mezczyzn?' traci dla mnie urok po usunieciu z rownania cyckow i wagin,
  • Odpowiedz