Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Murki potrzebuję porady.
Jestem w kilku letnim, dotychczas szczęśliwym związku, ale wiadomo, że po 5 latach wygląda to inaczej niż przez kilka pierwszych miesięcy. Pojechaliśmy na wakacje ekipą, ja zabrałam swoją koleżankę. W momencie gdy mój chłopak zobaczył ją w bikini - odjęło mu rozum. Od tego momentu cały czas generalnie ją adoruje rpoświęca jej max uwagi, stara się dogodzić za wszelką cenę. Co z nami? Cały czas mnie krytykuje, czepia się o wszystko i jest agresywny. Z tego co widzę załączył mu się tryb: "już Cię nie chcę skoro mogę mieć świeżynkę". Mojej pytanie brzmi. Jak wyjść z tego z twarzą? Czuję że jego skok w bok jest nieunikniony bo już się uparł żeby rozwalić to.co jest między nami, mimo, że wcześniej żyliśmy sobie dobrze, byliśmy zakochani
Czułości, normalny kontakt. Teraz od tygodnia mnie nie dotknął, porzucił wszystkie nasze związkowe rytuały. Jak zareagować? #zwiazki #kiciochpyta #zdrada #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10