Wpis z mikrobloga

Miraski godzinę temu dodałem nową kartę do #paypal jest to walutówka euro z #tmobilebank Podałem dane karty, następnie na liscie kart, kliknąłem weryfikację (lub potwierdzenie) i na historii tej karty odczytałem kod XXXX który przepisałem do #paypala jako potwierdzenie. Karta otrzymała status: gotowa do użycia. Loguję się na #igogo i chce zlecic płatnosc dodaną przed chwilą kartą. (jestem wciąż zalogowany do #paypal więc wybieram kartę, którą chce płacić i klikam dalej:

Twoja karta: MasterCard x-5718 została odrzucona. Możesz dokończyć zakupy, korzystając z wybranej formy płatności, lub wybrać inną formę.

Czemu nie mogę płacić? Testowałem na #banggood jest identycznie. Trzeba dłużej odczekać ?
  • 11
  • Odpowiedz
@xcccx: @brachistochrona:
Domyślne limity:
Limit transakcji gotówkowych: 1600 EUR
Limit transakcji bezgotówkowych: 3200 EUR
Limit transakcji MOTOEC: 650 EUR
Kwota transakcji 68Euro - mam ciut więcej (74,76 juz po odjęciu kwoty weryfikacji)
  • Odpowiedz
@MichaelT128: Hmmm wygląda na to, że chyba mam... i na dodatek gdzies widziałem bezposredni link do tego miejsca w PayPalu, zeby to zmienic ale dziś na zlośc nie moge tam trafic.
  • Odpowiedz
@widmo82: No to ciesz się, że transakcja została odrzucona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj masz zmianę na stałe, chociaż zawsze trzeba pilnować, bo PayPal lubi i tak pomimo tego ustawienia zmienić na PLN. Zmiany też możesz dokonać każdorazowo klikając na widoczny kurs wymiany i wybierając rozliczenie z walutą faktury.
  • Odpowiedz