Wpis z mikrobloga

Witam Mireczków i zapraszam do wspólnej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu ŻEBRAŁEM NA MIRKO o wypełnianie ankiety, której potrzebowałem na studia. Udało mi się w ciągu doby zebrać prawie 1000 kwestionariuszy, czym pochwaliłem się ziomeczkowi, który na poważnie zajmuje się #nauka, po czym drżącym głosem oznajmił mi, że jest częścią międzynarodowego zespołu prowadzącego poważne badania naukowe i stara się od jakiegoś czasu dobić do magicznego pułapu 250 ankiet.
No to mu pomogę. A właściwie pomożemy, bo tu do akcji wkraczacie Wy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj macie link do ankiety: LINK
Przygotujcie sobie chwilkę, bo badanie trochę trwa, ale zapewniam, że warto, bo urządzam z tej okazji #rozdajo i teraz uważajcie, bo będzie bomba:
Do wygrania jest strzała wykonana przez mężczyznę z plemienia Yali, zamieszkującego Nową Gwineę. Służy do walk międzyplemiennych - poznać to można po zębatych brzegach grotu. Ziomeczek był jakiś czas temu na Nowej Gwinei w dżungli i przywiózł mi kilka na pamiątkę, więc mogę jedną poświęcić dla dobra nauki.
Czaicie to? Możecie wejść w posiadanie strzały wydłubanej przez gościa mieszkającego w szałasie w dżungli na drugim końcu świata. I to nie jakiś zaostrzony patyk, tylko misternie wystrugana konstrukcja. Zdjęcia w komentarzach.
Zwycięzcę wybierzemy spośród plusujących na #mirkorandom. Do roboty!
PS. ankieta o #seksy ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bron #rozdajo #nauka #ciekawostki #swiat
XEN00N - Witam Mireczków i zapraszam do wspólnej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu ...

źródło: comment_yOth35m53aYxexeKrzsFsYtVPur6G43m.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
OD RAZU UPRZEDZAM
Losowanie odbędzie się kiedy dostanę od ziomeczka info, że ma tyle ankiet, ile potrzebuje (nie brakowało mu jakoś bardzo dużo, także może nawet jeszcze dziś), także ruszcie dupy zamiast plusować na Janka xD
  • Odpowiedz
Wypelniłem. Jak zwykle część pytań jest głupia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście nie ma zestawów tendencyjnych odpowiedzi do wyboru, na ogół bywa tak że pasującą do mnie musiałbym dopisać.
  • Odpowiedz
@XEN00N: Wypełniłem. Ankieta jest #!$%@?. Nie chodzi o pytania, ale o to jak została zrobiona. Użytkownik ulega sugestii, kiedy widzi że ma do zaznaczenia takie opcje i dopiero potem na dole jest taki pasek do przesuwania w lewo i prawo. Wyniki na pewno będą zaburzone.
  • Odpowiedz
@XEN00N: Wypełniłem.
Uważam, że po pierwsze ankieta nie była zbyt dokładna, pytania jak i odpowiedzi mogły być dużo lepsze.
Np. podział na "Zdecydowanie się nie zgadzam","Nie zgadzam się", "Ani tak, ani nie","Zgadzam się","Zdecydowanie się zgadzam", moim zdaniem lepiej byłoby zamienić na:
"Nie zgadzam się","Raczej nie","Nie wiem/Nie mam zdania","Raczej tak","Zgadzam się".
Osobiście nie widzę różnicy między "Zdecydowanie się zgadzam" a "Zgadzam się".

Po drugie miałem trochę wrażenie jakby już na początku tej
  • Odpowiedz
@XEN00N: > poważne badania naukowe

Wykonanie ankiety na to nie wskazuje, bez urazy... Trzeba się naprawdę namęczyć żeby ją poprawnie wypełnić(konieczność przewijania w bok, etykiety odpowiedzi tylko raz podane na samej górze strony przy kilkudziesięciu wierszach w pytaniu, nieponumerowane wiersze itd).
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz