Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ponieważ wśród ekspertów trwają gorące dyskusje czy jajcarskie wpisy na anonimowym stanowią 93% czy 97% wszystkich wpisów chciałbym poprawić znikomy odsetek autentycznych sytuacji. Opowiem wam mój trolling roku 2015. #dziennikarze #to #pelikany
W szczycie sezonu ogórkowego, gdy absolutnie nic się nie dzieje, na lokalnym forum pewnego przedmieścia pewnej dużej mazowieckiej wsi popełniłem wpis typu:
"Słyszałem plotkę że podobno w lasku przy ulicy X* wieczorem zgwałcono młodą dziewczynę. Policja tam wczoraj była, czy ktoś może potwierdzić?"
* ulica X to nowe osiedla, pełne słoików kupujących na kredyt, rodzina na swoim mdm i takie bzdety - a więc tam się roi od młodych kobiet xD
słaaabe #!$%@?, ale że posucha, to temat został podchwycony:
- ktoś dopisał że faktycznie wieczorem jakieś łeło-łeło było słychać
- ktoś inny że nie, że to jakieś szczyle się pobiły i to do nich policja przyjechała
- ktoś inny że trzeba uważać, bo bandytów nie brakuje
a potem ruszyło z kopyta!
Wyimaginowany gwałt zaczął obrastać w plotki, w coraz nowe warstwy bzdur jak kulka śnieżna puszczona w dół stoku.
Więc wygłodniałe dziennikarskie leszcze łyknęły zarzudkę i wzięły temat na łamy lokalnych periodyków xD

Efekt końcowy:
Policja z przedmieścia mówi że nic nie wie o gwałcie
to może była bójka?
Nic nie wiemy o bójce. Ale ten lasek to już teren największej wsi więc może oni wiedzą
Komenda że nie miała zgłoszenia o gwałcie ani pobicu
Proboszcz przestrzega w kościele po mszy
A kobiety z obawi przed gwałcicielem z lasku na osiedlu nie biegają i nie chodzą same
Radni chcą więcej patroli Hurr! Durr! niepotrzebnie likwidowaliśmy straż miejską!
temat wałkowany przez lokalne gazetki przez kilka numerów
a to wszystko przy uporczywym milczeniu "zgwałconej dziewczyny".

xDD


socjalnych nie mają za dużych dochodów, bo brakuje miejsc dla imigrantów xD patusy z przedmieść sraczki dostaną xD.


#heheszki #trolling #truestory #coolstory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Ponieważ wśród ekspertów trwają gor...

źródło: comment_orpi0kShyfdGncPCAkXdq0iuOLnwWOLG.jpg

Pobierz
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja uważam, że trzeba nieźle nasrane we łbie i chyba mocno nudne życie żeby zajmować się wymyślaniem i rozsiewaniem takich plotek.
Widzę to trochę jak takie rozsiewanie plotek przez niektóre różowe, co mają na tyle nudne życie, że bardziej żyją tym co u innych.
OP: @Stawski:

W myśl piosenki J.Sienkiewicza "Jestem z Miasta" :

W cieniu sufitów, w świetle przewodów
W objęciach biurek w korkach obchodów
Rodzą się rzeczy jasne i ciemne
Ja nie rozróżniam ich, nie ufam, więc...
...
W świele przewodów, w cieniu sufitów
W wietrze oddechów, w błocie napisów
Rodzą się szajby małe i biedne
Karmię cię nimi i karmić cię będę

Więc wyroiła się szjba mała i biedna i z