Wpis z mikrobloga

@Vitane: Nie przejmuj się. Jak byłam gówniakiem to miałam przyjaciela, był 3 lata starszy ode mnie. Spędzialiśmy ze sobą każdy dzień i w ogóle przyjaźń motzno a jak zaczełam jeździć autobusem do szkoły to wychodził po mnie na przystanek jak wracałam i kiedyś jego koledzy powiedzieli jak wysiadałam, że "ooo czeka na swoją dziewczyne". 2 tygodnie ze mną nie gadał.
@Vitane: Nie przejmuj się. Jak byłam gówniakiem to miałam przyjaciela, był 3 lata starszy ode mnie. Spędzialiśmy ze sobą każdy dzień i w ogóle przyjaźń motzno a jak zaczełam jeździć autobusem do szkoły to wychodził po mnie na przystanek jak wracałam i kiedyś jego koledzy powiedzieli jak wysiadałam, że "ooo czeka na swoją dziewczyne". 2 tygodnie ze mną nie gadał.


@navyblue: A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie
@Vitane właśnie jechałem autobusem z dziewczyną, w której "kochalem" się w podbazie, ja o tym wiedziałem, ona, wszyscy, którzy się śmiali, mi to nie przeszkadzało. Dobre uczucie tak sobie teraz wspólnie z tego pośmieszkowac. Ostatni raz widziałem ją z 4 lata temu :))
@Vitane: też tak miałem, do tego byłem klasowym nerdem, bili mnie itp. Poradziłem sobie z tym dopiero pod koniec liceum. Śpiesz się, bo im wcześniej zaczniesz tym szybciej dojdziesz do momentu, w którym jest zajebiście. Nie masz nic do stracenia, a wszystko do zyskania.

PS w dzisiejszym świecie laski mają gorzej. Im później, tym bardziej, ale nawet już w liceum. Wszystko przez internet i zmianę podejścia do seksów. Jak nie ważysz
@Vitane: A mnie to właśnie jarało. Po prostu po takim tekście z otoczenia miałeś większość roboty za sobą bo jeśli się nie ucieka to dajesz lasce do zrozumienia o co Ci chodzi i czemu z nią gadasz.