Wpis z mikrobloga

@LuckyLuq: "Metafory i analogie, poprzez zestawienie razem różnych kontekstów, prowadzą do powstawania nowych sposobów patrzenia. Prawie wszystko to, co wiemy, łącznie z poważną nauką, opiera się na metaforze. I dlatego nasza wiedza nie jest absolutna" - profesor Joseph Weizenbaum

To tak jakby się śmiać z Tuska i jego zielonej wyspy. Czaisz? Polska będzie cała zielona hehehehe, może my też będziemy zieloni, ale beka hehehehe. Idiotyzm.
  • Odpowiedz
@xmichaelx: Dokładnie to jest podobny przykład. Podobnie w Azji w niektórych krajach na lotniskach jak jakiś samolot się psuje, to zdarzają się sytuacje, że przeprowadza się akcje pt. " Wyganianie złych demonów" :)

  • Odpowiedz
@LuckyLuq: Pomijając aspekty humorystyczne, to jeżeli na ŚDM nic tragicznego się nie wydarzy (oby) to zasługa będzie służb porządkowych, policji i służb specjalnych ochraniających imprezę.
  • Odpowiedz
@LuckyLuq na wykopie z JP2 jest raczej pośmiewisko, ale nie można zaprzeczyć ze obiektywnie był znanym i wpływowym Polakiem. A teraz jakaś Kempa z pisu wyciera sobie nim swoją niewyparzona mordę. Szkoda ze nie powiedziała ze wódz Jarosław osobiście rozmawiał z papieżem
  • Odpowiedz
@kemping: Ja nie śmieję się z JP2. Jestem ateistą, ale jako Polak szanuję to co robił. To czego nie robił (zaniechał) to swoją drogą. Bardziej mnie bawi, że MINISTER występuje w telewizji, mówi o przygotowaniach do logistycznie #!$%@?, bardzo ciężkiej do ogarnięcia imprezy i mówi coś w stylu "dzięki niebiosom będzie wszystko dobrze" :)
  • Odpowiedz