Wpis z mikrobloga

Cześć @Moderacja i #neuropa. Chciałbym z wami się czymś podzielić. Od ostatnich 3 tygodni jestem obiektem notorycznego ataku ze strony trolii #60groszyzawpis, głownie jest to cena za obnażanie ich podłych manipulacji.

Tym razem dwaj z nich @mich2406 oraz @farmerjanek dokonali wręcz SBckiej manipulacji link sytuacją sprzed 3 tygodni, o czym zdecydowałem się napisać, gdyż najprawdopodobniej mój komentarz zostanie usunięty, zaraz gdy jeden z tych idiotów się zorientuje że zapomniał mnie dac na #czarnolisto

Powyżsi użytkownicy, wielokrotnie banowani juz za manipulacje zarzucaja mi celowa manipulację wykopami. Problem polega na tym, że w jednym z wskazanych przez nich wykopów dodałem taki oto ładny komentarz datowany 3 tygodnie wstecz

Powyżsi użytkownicy celowo przemilczeli ten fakt chcąc wprowadzić @Moderacja w błąd. Fakty są takie iż rzeczywiście 3 tygodnie temu nie ogarnąłem który z dwóch wykopów jest starszy i oskażyłem o duplikat niewłaściwy. Poniewaz nie da się usunąc powiązanych, przeprosiłem w komentarzu pod wykopem i poprosiłem społeczność o zaminusowanie co widać jak wyżej i o całej sprawie zapomniałem. Do dziś, kiedy nagle wpadka sprzed miesiąca "wypłyneła" ponownie.

Pomijam fakt także iż @mich2406 wybrał sobie misje ustalenia mojej torżsamości poza wykopem. Co prawda robi to w wyjątkowo debilny sposób, wpisując nick grubson234567 w google i od pewnego czasu insynuując mi imiona kim NIE jestem, co jest zabawne, ale sprawa przez ich zachowanie zaczyna się ocierać o stalking. Zarówno nieudolna próba ustalenia torżsamości jak i fakt prawackiej lustracji całej mojej aktywności i wyciąganie nieprawdziwych brudów. Link

Szkoda że nie ogarnia iz pod nickiem moga kryć się 2, 3, 50 różnych osób w sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz na poważnie. Drogi @mich2406 oraz @farmerjanek. Zaczynacie ocierać się o łamanie prawa i postawię sprawę jasno. Jeśli nie zaprzestaniecie prób stalkingu - tak to przedewszystkim do ciebie @mich2406, wystąpię do @wykop o publikacje danych ip waszego dostawcy sieci i złożę stosowne zawiadomienie na policję. Nie jesteście anonimowi i znajcie możliwe konsekwencje swoich czynów. Wtedy tez pewnie zdradzę wam rąbek tajemnicy i dowiecie się kim naprawde jestem w prawdziwym świecie, gdyż poznamy się na sali sądowej.

#moderacja #moderacjacontent #wykopsiriusbiznes #neuropa
grubson234567 - Cześć @Moderacja i #neuropa. Chciałbym z wami się czymś podzielić. Od...

źródło: comment_Jli5LNaD0fRaaj6y1Qs7sARjC33yVA0f.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poniewaz nie da się usunąc powiązanych


@grubson234567: zgłaszasz moderacji i usuną. Parę razy tak miałem. Chyba, że ten nowy będzie rozpatrywał. Kawał kapusty.

A za stalking zgłaszaj też modkom. Może padnie ban za naruszenie dóbr.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Jestem tutaj jakieś 4 miesiące, nie ogarniam do konca co mozna zgłaszać/co nie. Wiadomo że modzi też ludzie, nie chciałem zasypywać bzdurnymi zgłoszeniami. Myślałem że publikacja tamtego commenta załatwi sprawę.
  • Odpowiedz
@grubson234567: Co ty za gównoburzę kręcisz z niczego? Zapytałem moderację, czy takie coś jest dozwolone, bo wielokrotnie banowano użytkowników za DUŻO mniejsze przewinienia, w tym np. mnie bezpodstawnie bo ktoś z twoich kolegów (pewnie Xianist lub Andreth) z neuropy sobie postawił mnie za cel http://www.wykop.pl/wpis/18636969/nie-ma-to-jak-dostac-bana-za-manipulowanie-pod-tag/

Więc wypraszam sobie pisanie "wielokrotnie banowani", bo miałem tylko raz bana.

To tyle bo nie mam teraz czasu na rozpisywanie się, a mam już dość
  • Odpowiedz
Co ty za gównoburzę kręcisz z niczego? Zapytałem moderację, czy takie coś jest dozwolone


@mich2406: https://www.youtube.com/watch?v=elRxbGJuCw8

Temat obarczania mnie winą "kolegów z neuropy" tez przerabialismy z wami drogie trolle. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, nie odpowiadam za działania innych i nie komentuję twojej subiektywnej oceny.

Wprowadzasz moderacje w błąd co do sytuacji i dodatkowo próbujesz mnie szpiegować. To zaczyna dla mnie wyglądać zbyt poważnie, stąd nie dziw się reakcji.
  • Odpowiedz
@grubson234567: Ok mam jeszcze chwilę czasu, a więc:

Od ostatnich 3 tygodni jestem obiektem notorycznego ataku ze strony trolii #60groszyzawpis


To nie ja pisze w co 3 poście o trollach i 60 groszy za wpis, lepiej sam pomyśl nad swoją działalnością na wykopie, bo robisz coraz większe szambo wpychając te twoje urojenia o PISowskich trollach w co trzecim komentowanym przez ciebie
  • Odpowiedz
mam już dość twoich postów o trollach pisowskich w co 3 komentarzu, właściwie to wszędzie ich widzisz i co chwilę o tym piszesz. Ale o tym innym razem.


@mich2406: ejjjjj


  • Odpowiedz
@mich2406

wybrał sobie misje ustalenia mojej torżsamości poza wykopem

Insynuacje, które nie miały miejsca + urojenia wynikające z nienawiści do osób o odmiennych poglądach, które wylewasz na wykopie

insynuując mi imiona kim NIE jestem

Kłamstwo, RAZ napisałem Sławek, tak się przyjęło zwracać do poznaniaków, z racji Peszko, to ty sobie dopisałeś jakąś urojoną historię, która kupy się nie trzyma, nie mam czasu na takie pierdoły, ale jak widzę ty masz go aż nadmiar co widać po wpisach które nadają się na #rakcontent
  • Odpowiedz
Naprawde myslisz że ktoś w to uwierzy?


@grubson234567: Przecież ty tylko wierzysz w to, że wykop opanowany jest przez opłaconych pisowskich trolli za #60groszyzawpis więc nie będę od ciebie wymagał za wiele...

Lepie opisz, dlaczego tyle musimy o tym czytać? To jest właśnie idealny przykład natarczywości i nękania z twojej strony.
  • Odpowiedz
urojenia wynikające z nienawiści do osób o odmiennych poglądach, które wylewasz na wykopie


@mich2406: Apropo tego. rozumiem że masz dowody? Bo zdajesz sobie sprawę że to jest kolejna insynuacja z twoje strony?
  • Odpowiedz
Bo zdajesz sobie sprawę że to jest kolejna insynuacja z twoje strony?


@grubson234567: Mam ci policzyć ile insynuacji przedstawiłeś w pierwszym wpisie? Właściwie to na pewno to zgłoszę, bo tyle pomówień dawno nie było skierowanych w moją stronę. Ty oparłeś swój komentarz na urojeniach, ja na dowodach w postaci linków do 2 znalezisk. Takie są fakty, że jedyna manipulacja jaka miała miejsce to twoje 2 duplikaty w powiązanych.
  • Odpowiedz
@mich2406: Jeśli sprawi to tobie przyjemnosć. Mi już się nie chce wyliczać wszystkich aktywności charakterystycznych dla płatnych kont, takich jak, zorganziowane akcje wykop/zakop, rzucanie nieprawdziwych insynuacji, koment-spamy sięgające ponad 50% aktywności pod danymi wykopami (chociażby na moim mirko nie tak dawno), dyskredytowanie racjonalnie agrumentujacych użytkowników portalu nieprawdziwymi oskarżeniami czy regularne próby cenzury osób i znalezisk nie zgodnych z jedyną słuszna linią. Szkoda mi na to czasu i życia, a rano
  • Odpowiedz
z powodu aktu zemsty


@grubson234567: Każdy jest równy na wykopie i każdego obowiązuje ten sam regulamin. Gdyby nie fakt, że sam jestem notorycznie zgłaszany to bym to olał, ale nie dam przyjemności osobom które zajmują się tutaj głównie zgłaszaniem innych, często z błędnych powodów. A ty sam nie kryłeś radości z mojego bana, ktory został anulowany po paru dniach z racji manipulacji zgłaszającego.
  • Odpowiedz
@mich2406: Kolejna nieudana manipulacja z twojej strony wpis który "odkryłeś" napisałem z błędem polegający na tym że zapomniałem zwałować o kogo chodzi, na co zwrócili uwage inni użytkownicy Wykopu. Z powodu blokady edycji i "usuń" dodałem nowy wpis ponownie i zgłosiłem do @Moderacja prośbę o usunięcie tego który wskazałeś:

Akurat to @Moderacja może potwierdzić.

Nowy wpis o tej samej treści z poprawionym błedem

Tylko udowadniasz że stalking to
  • Odpowiedz
@grubson234567: Stalking twoim zdaniem to sprawdzenie ile razy użyłeś słowa troll na wykopie? Jesteś świadom tego, że co najmniej 3 osoby na wykopie są przez ciebie notorycznie nękane wpisami o trollach i 60groszyzawpis i sa na to niezbite dowody? Czy już może zapomniałeś co pisałeś ?

Twój link to tylko potwierdza, a jest tego całe mnóstwo. Wszędzie trolle. I jeszcze ta radość po zbanowaniu kogoś z #4konserwy...
  • Odpowiedz