Wpis z mikrobloga

Pozostałym z Państwa pragnę przypomnieć o tym, że kolokwium przeprowadzane jest celem sprawdzenia Państwa wiedzy, a nie umiejętności cytowania w całości źródeł internetowych (np. Wikipedii) bądź innych (skrypt). Również książki. Na następne nasze zajęcia, oprócz rzetelnego powtórzenia całości materiału, polecam zapoznać się również z trybem postępowania dyscyplinarnego – które znajdzie zastosowanie, jeśli podobna sytuacja przydarzy się podczas poprawy.


Przypominam również, że od pewnego czasu nie istnieją już Wspólnoty Europejskie, zatem pisanie o nich (co niemal każdy z Państwa czynił odpowiadając na pytanie) jest bezprzedmiotowe – i nie na temat.


http://prawo.uni.wroc.pl/ogloszenia/30358

co za debile:D #studbaza #wglowiesieniemiesci #prawo

.
  • 15
@bgonzo: a moim zdaniem od dorosłych ludzi na całkiej niezłej uczelni można wymagać, że nie będą jak dzieci w podstawówce ściągać. ew. po całym semestrze wiedziała że to idioci i jeśli ściągną to tak, że i tak będzie widać po pracy:D
@bgonzo: @mucha100a #!$%@?ąc już od ściągania, to naprawdę muszą być idioci. Pierwszą rzeczą jaką mówią i potem powtarzają po tysiąc razy na wykładach i ćwiczeniach z prawa UE to "dzień dobry, nazywam się xyz, nie ma już wspólnot europejskich", więc nie wiem jaki tok myślowy i czy jakikolwiek w ich przypadku zachodził.
@kate1990: mam obecnie podobną sytuację co te osoby, więc mi aż tak bardzo do śmiechu nie jest....z jednej strony, uważam to za zwykłe oszustwo, nie czuję się z tym dobrze, ale z drugiej wiem, że musiałem się do tego uciec. mam iść z resztą osób, które wpadły do wykładowcy wyjaśnić sytuację i ja (sam jak się okazuje), jestem za tym by się przyznać, reszta chce iść lecieć z gościem w #!$%@?....sam
@kate1990 widać, że ze swoją gorliwością i rygorystycznym podejściem do zasad urodziłaś się w nieodpowiednich czasach, współczesność skazuje cię na zmarnowanie, a gdybyś tylko urodziła się w Polsce Ludowej...

Dziwne, naprawdę dziwne, że nie ma u ciebie poczucia solidarności z rówieśnikami i byłabyś gotowa wyrzucić ich z uczelni. Jeśli sama nie ściągałaś na studiach (MY ASS) i wszystko zaliczasz, to dziwię się, że tak cię obchodzą inni. Twój radykalizm i bezwzględność w
@kate1990: Najlepiej egzamin przeprowadzał profesor, który przyszedł na salę z asystentami i sprzętem do namierzania włączonych telefonów komórkowych. Ale wtedy klęli ludzie, że nie mogli ściągać :D