Wpis z mikrobloga

Jesteś nerdem? Szukasz pracy? Interesujesz się pokemonami? Nie lubisz opuszczać swojej przytulnej piwnicy. Masz 18+ lat? Umiesz i lubisz dobrze pisać? Dobrze trafiłeś!

Szukam jednej osoby do nowego projektu (rusza on od dziś).

Oferuję umowę o dzieło lub udział w zyskach (możemy nawet założyć sp. z o.o. - jednak, by to zrobić - będę od Ciebie wymagać pracy po 8h, co możemy określić w umowie spółki + innych rzeczy - do dogadania).

Wynagrodzenie proporcjonalne do włożonej pracy.

Idealnym kandydatem byłby nerd, 18+ lat, który w pokoju na ścianach ma plakaty wszystkich możliwych pokemonów, zaczynając codzienny rytuał ogląda wszystkie plakaty dokładnie, po czym dochodzi na zdjęcie Pikaczu lub jakiejś laski przebranej za pikaczu.
Gdy obudzę Cię w nocy - wymienisz mi parametry wszystkich pokemonów, uszeregujesz je rosnąco, malejąco, przy jednym wdechu. Gdy usłyszałeś o tym, że wychodzi PokemonGo - niezmiernie się cieszyłeś, byłeś bardzo nakręcony, tak bardzo, że chciałeś okazać to swoim domownikom (nie wnikam w jaki sposób) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twoim ulubionym pokemonem jest gównozaurus? lub inny #!$%@?. Możesz o tym godziny dyskutować i toczyć internetowe batalie? Super! Nie mają to być oczywiście dyskusje w stylu: Nie znasz się ty debilu, tylko #!$%@?! Bardziej interesowałby mnie osobnik o wysokiej kulturze osobistej lub umiejący sprawiać takie wrażenie. Przykładowym dialogiem w powyższej sytuacji mogłoby być: Wiem kolego, że gównozaurus ma więcej punktów ataku, zauważ jednak, ze #!$%@? swoim specjalnym atakiem może pozbawić gównozaurusa... i tak dalej i tak dalej.

Nie są to heheszki, po wybraniu kandydata (jednego) i jego sprawdzeniu - podpiszę z nim umowę lub rozwiążemy to w inny sposób. Jeśli jakiś fanów pokemonów uraziłem - przepraszam, nie chciałem tego - mam takie a nie inne poczucie, wymagam by osoba dla mnie pracująca/ze mną współpracująca miała podobne.

CV z klauzulą + list motywacyjny proszę kierować na adres: biuro@pokeball.pl
Zastrzegam sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Bla bla bla

Chociaż to wygląda na #heheszki to tak nie jest, chociaż jest tutaj dużo #humor. Jeśli nie chodzisz do #pracbaza / #praca lub masz duzo wolnego czasu i jestes #nerd lub #stuleja czy też historie opisane w tagu #stulejacontent pasują do Ciebie (warunek jak najbardziej niekonieczny), to zapraszam do kontaktu. Boisz się, że jest to #zarzutka - wyślij CV bez swoich danych osobowych (tylko mail - będę zainteresowany - napiszę do Ciebie). Oczywiście musisz być fanem #pokemon i mieć pojęcie o #pokemongo - WARUNEK SUPER KONIECZNY. Przepraszam za spam tagami - jednak taka oferta pracy w historii mirko może się nigdy nie powtórzyć.Chcesz wysłać nietypowe CV - zaskocz mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i oczywiście wrzucam tu #ladnapani aby przyciągnąć więcej nerdów.
DziwnyPanZeStocku - Jesteś nerdem? Szukasz pracy? Interesujesz się pokemonami? Nie lu...

źródło: comment_FYpGZzTD11joj5qiOdnmk8o9gREzsgw7.jpg

Pobierz
  • 34
@Name_in_progress: @monokuma: będziesz pracować 2h dziennie - dostaniesz 2x stawka godzinowa, będziesz pracować 10h - dostaniesz 10x stawka godzinowa. Mogę Ci dać kontakt do pracowników z innych moich firm, spytasz czy są zadowoleni z warunków pracy oraz wynagrodzenia. W sumie... to nie ja mam tutaj przekonywać kogośdo czegoś :)
@szybciutki poniewaz to jest internet, sa tu tysiace januszy ktorzy moga pomysl podchwycic, liczy sie tez czas i element zaskoczenia - jesli jestes zainteresowany praca - wyslij swoje cv z okrojonymi danym (bez dajych) a ja Ci udowodnie ze faktycznie szukam pracownika :)