Wpis z mikrobloga

@fajfi2001: Witaj,

Zakup na G2A bez wybrania odpowiedniego podatku VAT wiąże się z praktycznym oszukiwaniem lokalnego Urzędu Skarbowego, co może wiązać się z poważnymi karami finansowymi w przyszłości. Dodatkowo, zawsze przy wybraniu opcji płatności spoza Unii Europejskiej prosimy o podanie dokładnego adresu - podanie niepoprawnego adresu zamieszkania w tamtym momencie jest poważnym naruszeniem zasad użytkowania serwisu i może skończyć się poważnymi konsekwencjami.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do
  • Odpowiedz
zgadzam się z G2A, nie wolno oszukiwać skarbówki ;) i tym razem bardzo ładna odpowiedź, widać wzięli sobie do serca uwagi odnośnie stylu wypowiedzi.

zastanawiam się natomiast jak działa ta strona:
https://www.instant-gaming.com/igr/0vat/
bo z jednej strony o stawkę VAT nie pytają a z drugiej ceny mają takie jak G2A bez VAT (albo i niższe)
ale skoro rozliczają się w EUR to znaczy, że VAT odprowadzają (nie wiem tylko skąd wiedzą jaki)

nie
  • Odpowiedz
G2A_ Team Mam pytanie Jeżeli jak kupię klucz do cs np:w south easters Asia to klucz może mi zadziałać w Polsce? Jeżeli nie to co muszę zrobić żeby ten klucz aktywować do cs
  • Odpowiedz
@Pawel567: Hejka wybacz za zwłokę, dopiero zauważyliśmy twoją wiadomość. Niestety nie, na ten moment nie ma bezpiecznej metody aktywacji tego klucza. Jeśli zrobiłeś taki zakup i nie wiesz co zrobić z tym kluczem napisz do nas na helpdesk@g2a.com pomożemy ci go odsprzedać.
Best,
Max G2A Team
  • Odpowiedz