Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam
Mam taki nietypowy problem. Pewna osoba, jakieś 1,5 roku temu wpłaciła mi na paypal 2000 zł na przechowanie. Nie była to żadna pożyczka, po prostu miały tam leżeć i tyle. Niestety ale potrzebowałem pieniędzy więc sobie wypłaciłem całość. Było to wszystko rok temu i ta osoba pieniędzy się nie domagała, aż do dzisiaj. Chciała, żebym oddał całość ale niestety, mogłem jej oddać tylko 300 zł co też zrobiłem, ale ona chce reszte.
No i ja ogólnie staram się uczciwy ale przez najbliższy czas nie mam jak jej oddać (brak jakiejkolwiek pracy). No i tu pytanie, czy jakbym w ogóle jej nie oddał (reszty pieniędzy) to czy może mi coś zrobić (zgłoszenie na policję czy coś)? Osoba ta jest niepełnoletnia, nie zna mojego dokładnego adresu i mieszkamy od siebie bardzo daleko, kontaktujemy się tylko przez komunikator.
Widziałem, że wczoraj ktoś opisał podobny problem, ale tamten gość pożyczył, a ja miałem przechować :D
#hajs #dlugi #pozyczki #pozyczka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 66