Wpis z mikrobloga

@Moderacja wy naprawdę jesteście patologiczni. Gruszka obraża katolików, pisze że Biblia to książka fantasy, ze zgłoszeniem nic nie robicie. Ja tutaj napisałem że Gonciarzowi należy się strzał w tył głowy i do rowu za ogłupianie polskiej młodzieży oraz że on i Ćwok to chciwe Żydy którym ciągle mało pieniędzy, mimo iż koszą już gruby hajs z YT, to z miejsca usuwacie. Idźcie wracać lizać Białkowi lewackie jaja.

#wolnoscslowa #moderacja #moderacjacontent #lewackalogika
  • 19
W sumie to i gruszka i lulz wyrazil swoja opinie. Jakbym napisal cos o homosiach czt np ze grodzkie weszlo do sejmu bo obcielo sobie jaja to zaden z nas nie powinien byc scigany przez to prawnie bo to w końcu wolnosc slowa. Niestety nie ma jej w europie i zadnym panstwie demokratycznym.
@Shin: to nie grozenie smiercia tylko opinia
@lulz:
@Mysiunia_: Uznałem, że skoro Gruszka może bez konsekwencji obrażać katolików to czemu ja miałbym nie pisać o chciwości Żydów i na co Gonciarz swoim ogłupianiem dzieci moim zdaniem zasługuje?

Gruszki wpis o Biblii wisi, nic się nie stało. Mój wpis skasowany z ostrzeżeniem. Gdzie tu logika? Chyba tylko lewacka, czyli nie można nikogo obrażać, oprócz katolików.
@Deykun: W #!$%@? mam ten, jak widać z lewacką moderacją, serwis, który z dnia na dzień robi się coraz gorszy. Płakać nie będę po koncie. W przeciwieństwie do ciebie mam normalne życie, a nie siedzę w piwnicy.
@lulz:
Jeśli chcesz wolności słowa w takim sensie jak opisujesz czyli w temacie pisania o tym kogo powinno się zabić, że kobiet można np. gwałcić to załóż swojego bloga i tam sobie pisz takie rzeczy. Na Wykopie nie jest to tolerowane miedzy innymi dlatego, że treści zamieszczone przez użytkownika nie mogą łamać prawa, a za pisanie o tym kto powinien zginąć i w jaki sposób możesz ponieść konsekwencje nawet na swoim
@Deykun:

Na Wykopie nie jest to tolerowane miedzy innymi dlatego, że treści zamieszczone przez użytkownika nie mogą łamać prawa


Art. 196. KK - Obraza uczuć religijnych

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Siedzenie w piwnicy widać wpływa negatywnie na umiejętność myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡
@lulz:
Jeśli uważasz, że złamał prawo to zgłoś to do odpowiednich organów i nie, jego wpis nie jest na równi z Twoją wypowiedzią.

Ostrzegłem Cię, że takie treści nie są tu tolerowane i żebyś liczył się z banem kolejnym razem. Możesz pisać #lewackalogika, bo nie wolno grozić śmiercią, a można napisać, ze biblia to książka fantasy - trudno, ale ja wysiadam z takiej rozmowy.
@Deykun: Nie grożę śmiercią - nie napisałem że zamierzam go zabić, nie napisałem że ktoś powinien go zabić, nie napisałem nikomu że ma to zrobić. Napisałem że w mojej opinii należy mu się strzał w tył głowy.

Idź zgłoś moje wypowiedzi do @Moderacja, o ile już tego nie zrobiłeś, patrząc na "osiągnięcia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)