Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #kuchnia #protip #heheszki
Capi Ci z lodówki zdechłym chomikiem, którego dostałeś na komunie , mimo że wysprzątałeś ją jak grób dziadka na wszystkich świętych? Wiedz, że za prawie każdą nowszą lodówką jest magiczny zbiorniczek na skropliny z jej wnętrza. Prowadzi do niego ta mała czarna dziurka na tylnej ścianie wnętrza twojej lodówki. Niestety czasami ze skroplinami spływają tam też resztki pożywienia, które przymarzły do tylnej ściany. I tak ta zupka życia będzie tam ewoluować podgrzewana ciepłem lodówki.
Uwaga! Jeśli zdecydujesz się przerwać ten piękny cykl życia, nie rób tego na kacu lub tuż po jedzeniu. Licz się z możliwością, że to co tam znajdziesz weźmie Cię za mamę i zechce z Tobą zamieszkać do osiągnięcia pełnoletności.
lostsheep - #ciekawostki #kuchnia #protip #heheszki
 Capi Ci z lodówki zdechłym chomi...

źródło: comment_CQx8S0aN4GxaP0YnEoc1epRiFGhfj8YS.jpg

Pobierz
  • 19
@lostsheep: Widzisz, skoro mężczyźni nie czytają instrukcji obsługi to czasem muszą pocierpieć. Zakamarki tak mają, takie szalone, nieprzewidywalne... ;) Największą "przyjemnością" z tej kategorii jest zajrzenie do żeliwnej rury kanalizacyjnej, gdzie na nieszczelnym kielichu (takim w starym stylu, pakuły + ołów) zbierał się przez lata tłuszcz. Gwarantuję szybką kurację odchudzającą. Tam to wszyscy mieszkańcy garną się do rąk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lostsheep: ja inaczej ten problem rozwiązałem, z tyłu lodówki wywaliłem ten pojemniczek, a wężyk odprowadzający włożyłem do butelki 1,5 L po cisowiance, do której uprzednio wlałem trochę domestosu, co jakiś czas wylewam wodę z butelki i znów dodaje domestos. Nic nie śmierdzi, a i pod lodówką wody nie ma bo butelka na dłużej starczy niż ten pojemniczek i nie muszę za często jej odsuwać ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Dzyszla: Jeśli masz autodefrost to po zaklejeniu cała woda z rozmrażania parownika spłynie Ci do najniższej półki. To odprowadzanie wody z rozmrażania własnie i zbiorniczek jest zazwyczaj na agregacie by woda odparowała od ciepłego agregatu.
@Dzyszla: Tak, ale parownik z wymuszonym obiegiem powietrza zbiera cały smród z lodówki, ta woda śmierdzi i to mocno. Mimo wszystko wolę ją poza lodówką niż wewnątrz xD