Wpis z mikrobloga

Naprawdę świetne przygotowanie zespołu przez Nawałkę, zarówno pod względem taktycznym jak i fizycznym. Dobre dopasowanie pierwszej jedenstki. Naprawdę nie rozumiem czemu większość chciała zobczyć Kapustkę, który jak się pojawil nic nie zrobił poza dwukrotnym stworzeniem zagrożenia. Niemcy to zespół genialnie ułożony taktycznie, więc taki Kapustka, który jest jeszcze zawodnikiem niedoświadczonym i w sumie polega na swojej technice jest okropny do takiego meczu. Świetny mecz Lewandowskiego. Pazdan i Krycha MVP. Tak wszyscy chcieli zmienić Pazdana za Salamona, ale jak widać Nawałka to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jedyne co niepokojące to te momenty dekoncentracji po naszych atakach.
Zastanawia mnie tylko czy Niemcy rzeczywiście były tak słabe jak mi się wydawało (co nie umniejsza Polakom).
Zremisowaliśmy z Mistrzami świata, awansowaliśmy do fazy pucharowej. Teraz można jedynie pozytywnie zaskoczyć :)

Jak na moje to wyrastamy na najpoważniejszego czarnego konia turnieju :D
Edit; Swoja drogą nie ma co jechać po Miliku tylko go wspierać, bo to drużyna. Nieudało się dziś uda się jutro!
#pilkanozna #mecz
  • 11
jeśli będziemy mieć lepszy bilans bramkowy niż Niemcy.


@MainstreamowyHipster: będziemy mieli bo liczą się tylko mecze w trójce POL - IRL - GER. A więc Niemcy aktualnie mają ten bilans 0 ale jak przegrają to będą na minusie. My niezależnie od meczu z Ukrainą mamy bilans 1. A Irole to zależy ile by potencjalnie bramek strzelili Niemcom, ale na razie mają -1, a jjakby wygrali 1-0 to nie chce mi się
@MainstreamowyHipster: po Pazdanie wszyscy jechali po pierwszym meczu, to chłopak się zmobilizował i zagrał dużo lepiej z Niemcami. Niech Milik bierze z niego przykład,
bo prawda jest taka, że jakby nie gol z Irlandią płn to jego występ był równie słaby jak z Niemcami. Napastnik musi wykorzystywać sytuacje 100%, na mecz z Ukrainę zamiast Milika dałbym Kapustkę.
@januszzbloku: Na pozycje napastnika chcesz dać ofensywnego pomocnika? Ja wiem że teraz hype na Kapustke, ale to nadal niedoświadczony zawodnik i mimo że Milik zawodzi to trzeba na nim polegać, bo Euro to nie miejsce by zmieniać formacje czy skład, bo jeden zawodnik zagrał 1 dobry mecz (plus wczoraj dał słabą zmiane). Zostawmy to Nawałce. Choćby Milik miał marnować 30 okazji na mecz to dopóki wyniki bronią zespół nie ma co
@MainstreamowyHipster: Właśnie dopóki się bronią. A jakbyśmy przegrali 1:0?
Mecz z Niemcami (o dziwo) był do wygrania, a 2 sytuacje miał właśnie Milik (piszę o 100% bo było ich więcej).
Nie mówię, że Kapustka jest lepszy od Milika, ale Milik powinien "powalczyć" o pierwszą jedenastkę i taki zimny prysznic jak ławka z Ukrainą na pewno dobrze by mu zrobił, a Kapustkę co jak co zagranie pełnych 90 minut na pewno by