Wpis z mikrobloga

Hej tez was #!$%@? te cipy ktore stoja przy barze i zamawiaja #!$%@? mohito albo inne #!$%@? sex on the bicz czy cosmopolitan? Stana takie, #!$%@? i sobie selfiki na snapie robia. Barman #!$%@? w pocie czola, gniecie ta #!$%@? miete i wyciska soki z siebie i cytryny. Sypie, polewa miesza i kruszy te skladniki, a to wszystko trwa #!$%@?. Stawia drinki i chce za to kase a one do niego ze jeszcze chca 2 razy tequile. On rozklada kieliszki, podaje cytryne i sol a pipy sie ciesza i dalej snap, snap #!$%@?. Pija tequile i pytaja ila placa. Barman mowi kwote a jedna oczywiscie otwiera torebke, wyciaga portfel rozmiaru malej torebki i wyciaga karte. Barman szuka terminala, wstukuje kwote i prosi o pin. Tutaj po nastepnym selfiku z drinkami ksiezniczka laskawie wpisuje go i placi za ten #!$%@? teatrzyk #!$%@?! Nareszcie! A ja chcialem tylko 2 piwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#takbylo #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #uk #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #piwo
short_bob - Hej tez was #!$%@? te cipy ktore stoja przy barze i zamawiaja #!$%@? mohi...

źródło: comment_PvQrXvkN0b7IBEJKvu7O1wPMZqlOXJdT.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@dob3k: jasne ze mialem bo w 10 minut nie mialem nic lepszego do roboty, tak samo jak jeszcze pare innych osob stojacych za mna. Wszystkich to #!$%@? i pewnie tez mysleli ze barman jest dla wszystkich a nie tylko dla 2 pieknych pan robiacych sobie zdjecia zamiast zaplacic.
  • Odpowiedz
@short_bob:

jasne ze mialem

xD tak bardzo polskie
#!$%@? chlopie wyszedles na piwo a nie na wyscigi. Trzeba bylo sie zapoznac z pannami zamiast lawe urazonych montowac. Panny wyszly sie pobawic i spedzic fajnie czas a Ty bys chcial zeby w pubie jak w zegarku wszystko szlo. Mlody chyba jestes co? Bo cierpliwosc nie jest Twoja mocna strona.
W zyciu bym nie wpadl na to by wejsc na mirko i opisac ja to 5min dluzej czekalem w kolejce (+ oczywiscie
  • Odpowiedz
  • 0
@dob3k: jestem z polski wiec tak, zachowuje sie po polsku. Ty udajesz #!$%@? wie kogo. Bylem tam ze znajoma a puste pipy ze snapchatem w glowie zamiast mozgu mnie nie interesuja. Nie udawaj takiego dojrzalego i swiatowego, jakbys widzial ze to wszystko jest nie potrzebne to tez bys sie #!$%@?. Mam 31 lat a takie sytuacje zdarzaja sie czesto, dlatego irytuja.
  • Odpowiedz
@short_bob: 38 i siedze tu juz ponad 10 lat. Nie udaje nikogo ale wiem ze nie jestem u siebie i sa tu inne zwyczaje. Napewno nie boldupil bym tam a tym bardziej na mirko o #!$%@? kilka minut w kolejce.
  • Odpowiedz