Wpis z mikrobloga

hej Mirki #help , mam mega prośbę! #pies którego kocham szuka człowieka! Mój tata umarł i został #piesel #h-------a

Pieseł szuka domu z ogrodem i zagrodą. Ja nie mam ani domu ani ogródka a to typowy burek lubiący obszczekać każdego #janusza

Sytuacja wygląda tak: mój tata zmarł, został Oskar #pieski ... siedzi sam na podwórku, ja mieszkam 300 km od niego,dokarmiają do sąsiedzi... Oskar kocha ludzi dzieci i inne zwierzęta. Szukam dla niego super domu. Zawiozę go w każdy zakątek świata! Z powodu moich warunków mieszkaniowch nie jestem w stanie go wziąć. Nie wyobrażam sobie oddać go do schroniska: jego życie to bieganie po podwórku, człowiek, człowiek i jeszcze raz człowiek! Miałam nadzieję, że znajomi pomogą ale nikt nie szuka psa strużującego ( każdy tylko szczeniak na kolanka i do bloku ) ... #help
oliwelle - hej Mirki #help , mam mega prośbę! #pies którego kocham szuka człowieka! M...

źródło: comment_FD29nYNu4FSzPKTXxQ4JBH2iwGR0dvo9.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flop_like_a_fish: pies toleruje koty dorosłe, koty szczury wyjadają mu z miski. Kocha ludzi i inne psy :) Mieszka w budzie, na posesji. Niestety nie da rady w bloku... Szuka człowieka z ogródkiem. Oskar uwielbia spacery, bardzo się słucha!
  • Odpowiedz
@oliwelle: żeby wołać osoby spod tagu musisz napisać noweg posta, ale widzę że ten się wybija powoli więc może dotrze do większej grupy osób. Ale jakbyś nowy post, np jutro pisał to daj raczej #olsztyn #elblag albo inne większe miasta, bo to obserwuje już kilka osób. #bartoszyce i #warmia trochę lipa, ale już #mazury 40 osób, zawsze coś ;)
  • Odpowiedz
Mieszka w budzie, na posesji. Niestety nie da rady w bloku... Szuka człowieka z ogródkiem.


@oliwelle: Tak tylko gwoli ścisłości - pies mieszkający w bloku, ale wyprowadzany codziennie na porządne wybieganie, ma o wiele lepiej niż dowolny pies z nie wiadomo jak dużym ogródkiem.
  • Odpowiedz
ma o wiele lepiej niż dowolny pies z nie wiadomo jak dużym ogródkiem.


@introligat0r: tak tak xD
Mój ojciec ma działkę na której ma psa strózującego 24h/7d i pilnuje kur i myślę, że mojego ojca pies jest bardziej szczęśliwy od twojego, bo czasami sobie za ojca zgodą od kur ukradnie jajka czy bułki. Zabrany został ze schroniska, wcześniej był bity przez poprzedniego właściciela i niedożywiony. Teraz wygląda jak dopakowany lis
  • Odpowiedz
@mexi: strasznie mi jest źle, wiesz sprawa wygląda tak, że ja x lat temu wyjechałam do innego miasta, z psem mieszkał mój tata. Tacie się zmarło, Oskar został. Gdybym mogła wzięłabym go do siebie ale ... on nie lubi przebywać w mieszkaniu .. to typowy pies podwórkowy tu poszaleć, tam poszczekać, w domu sapie, drapie w drzwi... chce na dwór ... ja mieszkam w mieszkaniu ( nie swoim ), nie
  • Odpowiedz